Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genelleme yapmazsan memnun olurum. Demek ki neymiş , her forumda bu tür olaylar olabiliyormuş.
Fark ediyorum, şu son 1 aydır o forumun gamepower fanları burayı iyice sardı. Cidden fazla olmaya başladılar. Geçenlerde o kadar sinirlendim ki bir daha Technopat Sosyal'e girmemeyi bile düşündüm.

Orada konu açmanız da, sonra bu konuyu açmanız da hata bana göre. Zira 1 - 2 ay önce kendi topladığınız sistemi de o forumda, Technopat sistemi konusu açarak tanıtmıştınız @fryzen. Ben moderatördüm o sırada ve bunun doğru olmadığını söylemiştim zira o konu üzerinden çok eleştiri gelmişti hem buraya hem de yönetime. Zira oradaki çoğu kişi resmi bir sistem olarak, yani Recep Baltaş ve Ali Güngör tarafından toplanmış bir sistem olarak algılamıştı.

dfdfdfdf.PNG

Bu konular iyice atışmaya dönmeye başladı ve hoş değil bence, üstelik buranın yönetimi olaya bile dahil değilken orada herkes olaya dahil oldu.

Uzun lafın kısası daha fazla uzatmaya gerek yok.

Son düzenleme:
Orada konu açmanız da, sonra bu konuyu açmanız da hata bana göre. Zira 1 - 2 ay önce kendi topladığınız sistemi de o forumda, Technopat sistemi konusu açarak tanıtmıştınız @fryzen. Ben moderatördüm o sırada ve bunun doğru olmadığını söylemiştim zira o konu üzerinden çok eleştiri gelmişti hem buraya hem de yönetime. Zira oradaki çoğu kişi resmi bir sistem olarak, yani Recep Baltaş ve Ali Güngör tarafından toplanmış bir sistem olarak algılamıştı.

Eki Görüntüle 578549

Bu konular iyice atışmaya dönmeye başladı ve hoş değil bence, üstelik buranın yönetimi olaya bile dahil değilken orada herkes olaya dahil oldu.

Uzun lafın kısası daha fazla uzatmaya gerek yok.
[/QUOTE]
Haklısınız ama konuyu orada ben açmadım ki, @Nisannn arkadaşımız açmış, orada da buraya ve bana yönelik daha mesajı bile düzgünce okumadan saldırı başlayınca olaya müdahil olmuştum.

Fark ediyorum, şu son 1 aydır o forumun Gamepower fanları burayı iyice sardı. Cidden fazla olmaya başladılar. Geçenlerde o kadar sinirlendim ki bir daha Technopat Sosyal'e girmemeyi bile düşündüm.

Dolar ve ekonomi bu durumdayken R5 1600 AF neredeyse yüksek seviye işlemci fiyatında. Bunun için RAM, PSU, SSD, kasadan kısıp ekran kartına basmaya çalışıyorlar onlara da hak vermek lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar ve ekonomi bu durumdayken R5 1600AF neredeyse yüksek seviye işlemci fiyatında.Bunun için RAM,PSU,SSD,kasadan kısıp ekran kartına basmaya çalışıyorlar onlara da hak vermek lazım.
Kimsenin bir şeye bastırdığı yok çok saçma ve anlamsız bir genelleme yapmaya çalışmışsın.

Maalesef ki genelleme genel olarak doğru. Anakarttan, PSU'dan, kasadan kısıp önermeye çalıştığım çok oluyor.
Gerçi biz yine en azından DS3H, Pro4 öneriyoruz 750 Dolar üzerinde. PSU'yu da kaliteli, en az Bronz verimli ve yarı modüler kullanıyoruz. Abdullah her bütçede sabit S2H, giriş seviyesi PSU ve SATA SSD öneriyor.

Dolar ve ekonomi bu durumdayken R5 1600 AF neredeyse yüksek seviye işlemci fiyatında. Bunun için RAM, PSU, SSD, kasadan kısıp ekran kartına basmaya çalışıyorlar onlara da hak vermek lazım.
Kastettiğim şey tam olarak bu değildi. Olgunluk, düşünme becerisi, araştırabilme gibi vasıfları olmamasını kastettim. Biraz da yaş kitlesi ile bağlantılı kabul edilebilir.

Kastettiğim şey tam olarak bu değildi. Olgunluk, düşünme becerisi, araştırabilme gibi vasıfları olmamasını kastettim. Biraz da yaş kitlesi ile bağlantılı kabul edilebilir.
Yaş aralığı konusundaki görüşüne pek katılmıyorum. Burada yaşı genç olup zehir gibi olanlar da var, orada 40'ına gelip körü körüne bir şeye inananlar da. Tam tersi de olabiliyor tabii.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı