Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
El Capitan DA Sisteme sırf "DA" sistem olduğu için çamur atmaya çalışan arkadaşlara ithafen...
Daha kaliteli parçalarla daha ucuza Vatan'da var bu sistem.

Gelip 22 sayfa konu okudum ve öğrendim ki ben gp, rampage ve jd öneriyormuşum. İlginç. 🤔

Forumun sahibi arkadaş yüzlerce hatta binlerce insanın vebalini nasıl üstüne alıyor anlamadım. Forumun yaş kitlesi maksimum 14'tür. Bilgisayar alma hayalleri kuran insanlara "eşek james", "geyımpower", rempeyg" gibi markalar önermeleri de üzücü. Sponsoru olduğu firmaları herkese öneriyor ve övüyor da. Ama o şahsa baktığımın zaman sisteminde en üst seviye ROG STRIX ekran kartı, en iyi işlemci ve en iyi bileşenlerle toplanmış sistem kullanıyor. Madem "eşek jamesi" o kadar öneriyor kendi sisteminde neden kullanmıyor beyefendi? Foruma sadece ilk gün girdim. Zaten forumdan çıkmam 3 dakikamı almadı. Bir daha da asla girmedim. "Technopat Sosyal'den hayırlı olsuna geldik" adlı konuya "hayırlı olsun" deyip çıktım. O forumda 1 dakika daha durmayın. IQ seviyeniz düşer. İyi ki Technopat ve Technopat Sosyal karşıma çıkmış. Kimse inkar edemez Türkiye'nin en iyi forumu bu forum. Yani ne diyeyim o insanlara dandik markalar aldıranlara. Çok şey nedir ama susmakta gerekir.

Technopat adamdır.

Maalesef arkadaşlarım da donanım arşivi savunuyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ara eğitim kategorisinde takılmıştım oranın. Orada da çok yanlış bilgiler ve trol mesajlar dönüyor maalesef. Yanlışları düzeltmeye çalışınca da sadece forumlarda takılan vasıfsız ilan eden olmuştu beni 😂 @377660 hatırlar. Sonra da yöneticilerinin forumu eleştiren bir konudaki yorumuna kahkaha attığım için kalıcı banlandım. Böylece o forum ile maceram da son bulmuş oldu.

Bir ara eğitim kategorisinde takılmıştım oranın. Orada da çok yanlış bilgiler ve trol mesajlar dönüyor maalesef. Yanlışları düzeltmeye çalışınca da sadece forumlarda takılan vasıfsız ilan eden olmuştu beni 😂 @377660 hatırlar. Sonra da yöneticilerinin forumu eleştiren bir konudaki yorumuna kahkaha attığım için kalıcı banlandım. Böylece o forum ile maceram da son bulmuş oldu.
Sadece Eğitim kategorisi mi? Forumun sahibi Kronik Sorunlu Monster öneriyor, attığım MSI Bravo dizüstünü es geçiyor. Tek forum sahibi değil, yirmi bine aşkın mesajı olan ve "kral üye" tacı alan bir üye de Monster'ın en sorunlu versiyonunu öneriyor üstüne benimle tartışmaya tutuluyor. Bide "MSI, Monster'dan daha sorunlu" gibi bir şey demeye çalışıyor. MSI'ı kötüleyip Monster'ın kronik sorunlu modelini öveni ilk defa o forumda görmüştüm. Cidden enteresan bir kitleye sahip.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı