Bilgisayar açılmıyor

kfrkan

Hectopat
Dün akşamdan beri bilgisayar açılmıyor. BIOS menüsüne girdikten sonra sorun yaşamaya başladım. Anakart dışında herhangi bir parça takılı olduğu zaman işlemci fanları hızlıca dönüp duraksıyor. Bu durum sürekli değişiyor bazen fanlar sadece kısa süre çalışıp duruyor bazen de uzun süre çalışıyor kısa süre duruyor. @Recep Baltaş abi senden de yardım gelmezse en sonunda kaldırıp camdan atacağım.

Dün akşamdan beri bilgisayar açılmıyor. BIOS menüsüne girdikten sonra sorun yaşamaya başladım. Anakart dışında herhangi bir parça takılı olduğu zaman işlemci fanları hızlıca dönüp duraksıyor. Bu durum sürekli değişiyor bazen fanlar sadece kısa süre çalışıp duruyor bazen de uzun süre çalışıyor kısa süre duruyor. @Recep Baltaş abi senden de yardım gelmezse en sonunda kaldırıp camdan atacağım.

Ekran geliyor mu?

tuşa bassana len

ya bir bilgisiyarcıyı götürmene derim bazen eğer elinde fazladan makinas varsa ramları fln hepsini dene dene ayrı ekran kartını çıkar görüntü alabilcenmi diye ram i değiştir dene
Elimde fazladan makina yok ama hepsini bugün tek tek söküp denemekten başka aklıma bir çare gelmiyor. Elektriksel bir sorun olduğunu düşünüyorum ama muhtemelen bios, anakart veya power suply kökenli.

Yeni konular

Geri
Yukarı