Bilgisayar açılmıyor

Ghosty0380

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarı açıyorum, uzun bir bip sesi geliyor fan hafif dönüyormuş gibi oluyor sonra kasanın önündeki kırmızı ışık yanınca kapanıyor. Ekran siyah. Ne yapabilirim?

Video yükleyemiyorum. Drive'a yükleyip ekleyeceğim.

Tamamdır hocam. Bugün bı ellemeyeyim. Yarın açılmazsa deneriz işlemciden görüntü almayı. İyi geceler sağolun hocam.

CPU phase 1 yandıktan sonra kapanıyor bilgisayar. Onu fark ettim hocam. @Mkrp

Ekran kartını söktüm. Koyduğum videodakinin aynısı oldu. Bios pilini söktüm yine aynı. Ramleride değiştirdim. Yok. Hep aynı döngüde. PSU bile değiştirdim fayda etmedi hocam. 1 günde noldu da açılmadı onu anlamıyorum. @Mkrp

Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Bugün bir ellemeyeyim. Yarın açılmazsa deneriz işlemciden görüntü almayı. İyi geceler sağ olun hocam.

CPU phase 1 yandıktan sonra kapanıyor bilgisayar. Onu fark ettim hocam. @Mkrp

Ekran kartını söktüm. Koyduğum videodakinin aynısı oldu. BIOS pilini söktüm yine aynı. Ramleride değiştirdim. Yok. Hep aynı döngüde. PSU bile değiştirdim fayda etmedi hocam. 1 günde ne oldu da açılmadı onu anlamıyorum. @Mkrp

İşlemciyi düzgün takamamıs olabilirsiniz belki hocam her şeyi gözden gecirin aklıma baska çözüm gelmedi.

Bilgisayarı açıyorum, uzun bir bip sesi geliyor fan hafif dönüyormuş gibi oluyor sonra kasanın önündeki kırmızı ışık yanınca kapanıyor. Ekran siyah. Ne yapabilirim?

Video yükleyemiyorum. Drive'a yükleyip ekleyeceğim.

Çok üzücü bir haber vereceğim. Ekran kartın yanmış olabilir.

Hocam ekran kartım yansa işlemciden görüntü almayı denediğimde de aynı şey olmazdı.

Ekran kartını çıkarman gerekir işlemciden görüntü almak istiyorsan dostum.

Ekran kartını çıkarman gerekir işlemciden görüntü almak istiyorsan dostum.

Hocam ekran kartını çıkarıp denedim.
Hatta gönlünüz rahat olsun. Başka ekran kartıyla da denedim. Sadece ışık ses ve fan kombinasyonu devam ediyor.

Farklı anakarta taktım RAM'i Power Supply'i ve ekran kartını bu sefer de tetik almıyor. Ne yapmam gerek?

HDD veya bir diskle ilgili bir şey mi var anlamadım.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartını çıkarıp denedim.
Hatta gönlünüz rahat olsun. Başka ekran kartıyla da denedim. Sadece ışık ses ve fan kombinasyonu devam ediyor.

Farklı anakarta taktım RAM'i Power Supply'i ve ekran kartını bu sefer de tetik almıyor. Ne yapmam gerek?

HDD veya bir diskle ilgili bir şey mi var anlamadım.
Bilgisayarın tüm parçalarını tek tek başka bir bilgisayarda deneme imkanın varsa yap arızalı parçayı bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı