Bilgisayar bileşenleri iade süresi ne kadar?

Daha fazla  
Merhaba, dün farklı sitelerden (Amazon, Teknobiyotik, Vatan Bilgisayar, Gaming gen) bilgisayar bileşenleri topladım. Aldığım ürünlerin bazıları Amazon'dan ithalat geleceği için her biri farklı zamanlarda gelecek ancak topladığım bilgisayarı test etmek için hepsini bir araya getirmem gerekiyor. Sormak istediğim soru şu aldığım her şey elime ulaşana kadar elime ulaşmış ürünlerimin iade etme ve cayma hakları bu süreçte nasıl olacak, ne yapmalıyım? Aldığım ürünleri bir sıkıntısı çıktığı takdirde cayma hakkım dolmadan, iade sürem bitmeden nasıl test edebilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Test amaçlı da olsa montajı yapılıp çalıştırılan tüm ürünlerin iadesi yapılabiliyor mu?

Evet ben de bu soruyu merak ediyorum bu konuda deneyimi ve bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?

14 gün süreniz var hocam Amazon'un daha fazla olabilir bilmiyorum.

Peki hocam başka bir soru daha sormak istiyorum normalde bilgisayar aldığım zaman tek bir mağazada alıp kurulumunu onlara yaptırıyordum ancak bu sefer senaryo biraz farklı oldu. Bilgisayarı nasıl toplarım bilmiyorum acaba benim için bunu yapacak bir yer var mı? Para karşılığında parçaları bir araya getirip hazır hale getiren güvenilir bir yer arıyorum aksi takdirde bunu ben yapmak zorunda kalacağım.

Evet ben de bu soruyu merak ediyorum bu konuda deneyimi ve bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?

Peki hocam başka bir soru daha sormak istiyorum normalde bilgisayar aldığım zaman tek bir mağazada alıp kurulumunu onlara yaptırıyordum ancak bu sefer senaryo biraz farklı oldu. Bilgisayarı nasıl toplarım bilmiyorum acaba benim için bunu yapacak bir yer var mı? Para karşılığında parçaları bir araya getirip hazır hale getiren güvenilir bir yer arıyorum aksi takdirde bunu ben yapmak zorunda kalacağım.

İnternetten bakarak yapman daha sağlıklı güvendiğin bir bilgisayarcı varsa ona yaptır tanımıyorsan adam dolandırabilir seni yanında yapmalarını falan iste ya da.

Parça bozuksa nasıl anlayacaksınız takmadan tabii iade alacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı