Çözüldü Bilgisayar F5 atar gibi yenileniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AssassinSlayer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makine işletme mühendisliği öğrencisi
Bilgisayar sabah açtığımdan beri ana ekran F5 atar gibi yenileniyor. Biraz araştırdım hata ayıklamayı devre dışı bıraktım biraz düzeldi ardından tekrar aynı sorun.

Çözüm
Hayır bilgisayarı yeniden başlattım düzelir mi diye ancak dosyayı yine açtığımda aynı şey yeniden oluyor.

Driver Booster.
Sorun Driver Booster. Burada yasaklı bir program -ki zaten kendisi çöp tenekesinden hallice. DDU ile sürücüleri kaldırın ve kartın kendi sitesinden yeniden kurun.
Olmaz. DDU ile kaldırdınız değil mi önceden?

DDU ile kaldırdım ardından aygıt yöneticisinden ekran kartının kimliklerini bulup Google'a yapıştırdım ve sorunu hallettim o zamandan şu ana kadar olmadı umarım daha da olmaz yardımlarınız için teşekkür ederim.

DDU ile kaldırdım ardından aygıt yöneticisinden ekran kartının kimliklerini bulup Google'a yapıştırdım ve sorunu hallettim o zamandan şu ana kadar olmadı umarım daha da olmaz yardımlarınız için teşekkür ederim.
Doğru sürücüleri yüklediğiniz için olmaz. Driver Booster denen çöpü kullanmayın bir daha.

Doğru sürücüleri yüklediğiniz için olmaz. Driver Booster denen çöpü kullanmayın bir daha.

Şu konuyada bakabilirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı