Bilgisayar Nvidia GeForce GTX 960'nı görmüyor

xaydnhsn7

Picopat
Öncelikle selam benim size kaç gündür hatta aylardır uğraştığım ve yapamadığım bir sorunu sizlere söyleyecek ve sizlerden yardım almak istiyorum. Şimdi benim şöyle bir sıkıntım var. Benim ekran kartım Nvidia GeForce GTX 960. Ben bu ekran kartına nvidia'nın sitesinden güncel bir driver indirmek ve kurmak istiyorum. Fakat şöyle bir sıkıntı ile karşılaşıyorum. Güncel driver yüklediğimde ve bilgisayarı yeniden başlattığımda bilgisayar ekran kartımı görmüyor algılamıyor. Windows uptade illa eski driverleri yükleyip kurcak ben yenisini yüklediğimde ekran kartımı görmüyor evet böyle bir saçma problemim var. Bazı arkadaşlar şey demiş bir tane daha konu açmıştım. Geforce experience'yi yükle kurulum yaparken demiş. Arkadaşlar zaten kurulum yaparken onuda yüklüyorum. Ama ekran kartımı görmüyor bilgisayar ben ne zaman güncelini yüklesem görmüyor ya eskisi olacak yada hiç. Bütün her şeyi denedim arkadaşlar youtubeden baktım DDU'yu denedim, türlü türlü proğramlar yükledim, hiçbirisi olmadı ha bide aygıt yöneticisinde ünlem var sarı renkli. Şu an eski driverler kurulu PC'de, güncelini yüklediğim zaman görmüyor dediğim gibi sarı ünlem çıkıyor. Yardım ederseniz çok ama çok mutlu olurum beni bu çileden kurtaracak birtek sizlersiniz kolay gelsin, iyi günler.

Hocam sisteminiz nedir? Sorun Windows güncellemesinden sonra mı oluştu? Eğer böyle bir durum varsa temiz kurulum yapın ve sürücü yüklemesini daha yapın. Sarı ünlem yanında büyük ihtimalle Kod 43 yazar.

Hocam sisteminiz nedir? Sorun Windows güncellemesinden sonra mı oluştu? Eğer böyle bir durum varsa temiz kurulum yapın ve sürücü yüklemesini daha yapın. Sarı ünlem yanında büyük ihtimalle Kod 43 yazar.
Hocam sistemim Windows 10 pro işlemcim intel core i5 ekran kartım nvidia geforce gtx 960 anakartım bm6ae asus gibi bişeydi sanırım
bilgisayarımı aldığım günden beri sanırım bu sorun var eski sürümle geziyor ekran kartı

Muhtemelen düzelecektir hocam. Genelde Windows güncellemesinden sonra böyle hatalar olabilir. Deneyin daha sonra paylaşın.

Muhtemelen düzelecektir hocam. Genelde Windows güncellemesinden sonra böyle hatalar olabilir. Deneyin daha sonra paylaşın.
Tamam hocam denedikten sonra size döneceğim teşekkür ederim.
Hocam bir şey daha eklemek istiyorum. Bu ISO dosyasını indirip windowsunuza Yükselttinizmi. Eğer yükselttiğseniz sorun yaşadınızmı iyi çalışıyormu size güvenebilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı