Bilgisayar yüzünden notların düşmesinin önüne nasıl geçilir?

• Konuyu başlatan efv2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 302

efv2

Centipat
Daha fazla  
11. Sınıfa giden bir lise öğrencisiyim. Derslerim lise boyunca iyiydi ve teşekkür getiriyordum, bu dönem ortasında ise ödül olarak bilgisayar toplamama izin verildi. Fakat 5 yıldır bilgisayar görmemişliğin etkisiyle notlarımı gözle görülür derecede düşürdüm. Verebileceğiniz bir tavsiye gerçekten harika olur.

Benim arkadaşımın babası yazılımcıydı. Her gün 1 saat bakma izni vardı. Bilgisayar 1 saat dolduktan sonra otomatik kapanıyordu. Eğer yazılımcı tanıdığın varsa ona bir sorabilirsin yapar mısın diye.

11. Sınıfa giden bir lise öğrencisiyim. Derslerim lise boyunca iyiydi ve teşekkür getiriyordum, bu dönem ortasında ise ödül olarak bilgisayar toplamama izin verildi. Fakat 5 yıldır bilgisayar görmemişliğin etkisiyle notlarımı gözle görülür derecede düşürdüm. Verebileceğiniz bir tavsiye gerçekten harika olur.
Mezun senemdeyim, bu süreçte evdeydim. Çok zorlandım biraz kendimle inatlaştım fakat bir sürenin sonunda bilgisayardan kalkamaz olmuştum. Bunu farkeder etmez linux kurdum istesem de bir çok oyunu kuramıyorum. Bütün eski yedekleri de silince windowsa geri dönmem bir hayli meşakatli olacak, üşengeç bir insan olunca dönmem imkansız neredeyse. :D Size de tavsiye ederim.

Bilgisayarı bir kenara bırakıp, normal hayata geçerek. 🙂

Rekabetçi oyunları tamamen sil ve YT'den izleme, başlarda zorlanacaksın alışkan olduğun için ama 1 hafta sonra iyi ki bırakmışım diyeceksin.

Geri
Yukarı