Bilgisayara çay döküldü

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
İyi sosyaller. Az önce benden bir parça eksildi gibi oldu konu açayım dedim.
Neyse, canlı dersteydim bilgisayarımın yanında çay vardı, soruyu çözdükten sonra mikrofonumu kapatayım derken çay döküldü. Klavyeyi direkt önce peçeteyle sildim havaya kaldırdım ters tuttum ve ters tutarak mutfağa götürdüm. Annemden bez istedim daha sonra annem isteyince bilgisayarı ona verdim o iyice ildi klavyeyi yüzeysel olarak. Daha sonra vakit kaybetmeden canlı derse yeniden girdim. Götürürken resmen her parçanın ismi aklıma geldi :(.
HP PC Hardware Diagnostics | HP® Türkiye bu programı yükleyeyim mi? Sorunları buluyor sanırım. Sağ tıkla yönetici yaparsam VAC veya BattleEye tarafından hile algılanılır mı?
Lütfen cevap verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstünü temizleyince içi de temizleniyo herhalde sizin oralarda.

Yapmanız gereken şey içini açıp adam akıllı temizlemek. Bunu yapmayacağınız için (yapacak adam buraya konu açmak yerine yapardı) sonrasında yapacağınız şeylerin etkileri farklı olmaz. Şanslıysanız bir şey olmaz, şanssızsanız olur. Pirince yatırıp yatırmamak veya başka cins işlemler şansınızı değiştirmez.

Hocam laptop klavyesi kolayca sökülür söküp hemen nemini alın. Ben bir tanıdığım ile konuşmuştum aynı şeyi yaşayınca. Bana getir temizleyim içini demişti. Fırsatınız ve imkanınız varsa iyi bir tamirciye götürün derim. Kısa devre veya kohezyon yapma ihtimali olabilir. Bilemeyiz, umarım çay şekerli değildir:/.

illaki geçmiştir içine. böyle durumlarda çalıştırmamalısın. içini açıp anakartı fln güzelce silip temizleyip biraz beklettikten sonra çalıştırabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi sosyaller. Az önce benden bir parça eksildi gibi oldu konu açayım dedim.
Neyse, canlı dersteydim bilgisayarımın yanında çay vardı, soruyu çözdükten sonra mikrofonumu kapatayım derken çay döküldü. Klavyeyi direk önce peçeteyle sildim havaya kaldırdım ters tuttum ve ters tutarak mutfağa götürdüm. Annemden bez istedim daha sonra annem isteyince bilgisayarı ona verdim o iyice ildi klavyeyi yüzeysel olarak. Daha sonra vakit kaybetmeden canlı derse yeniden girdim. Götürürken resmen her parçanın ismi aklıma geldi :(.
HP PC Hardware Diagnostics | HP® Türkiye bu programı yükleyeyim mi? Sorunları buluyor sanırım. Sağ tıkla yönetici yaparsam VAC veya BattleEye tarafından hile algılanılır mı?
Lütfen cevap verin.
Ben soda dökmüştüm. Hiç bir şey olmadı. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı