Bilgisayara format atma korkusu

Hocam, Windows kuracağım fakat geçen fiş bozuk olduğundan fişten bom sesi geldi. Ben de format atacağım fakat bir şey olacak diye korkuyorum. Bu korkuyu nasıl yeneceğim?

Fişde sorun olduğundan emin misin :D PSU markan ne?
Ayrıca formatla ne alakası var? Sen normalde PC'yi kullanırken de o ses çıkabilir format başarısız olursa diski biçimlendirirsin sorun olmaz yani.

Helvasını bile kavuruyorum. 2 tane SSD var zaten :D
Biri giderse diğeri duruyor.

IBAN atıyorum ateşle oradan 10k.

Fişde sorun olduğundan emin misin :D PSU markan ne?
Ayrıca formatla ne alakası var? Sen normalde PC'yi kullanırken de o ses çıkabilir format başarısız olursa diski biçimlendirirsin sorun olmaz yani.

Bu kadar korkuyorsa kesin Rampage'ya da Everest şimdi bile gümleyebilir :D

Daha bugün 3. kez format attım bilgisayarıma. Korkulabilecek bir şey değil :D

Hocam sizin fantezileriniz iyiymiş. Ben bir günde League of Legendsi silip tekrar yüklüyorum. Pek zevk almıyorum ama indiresim geliyor sonra silesim geliyor...

IBAN atıyorum ateşle oradan 10k.

Bu kadar korkuyorsa kesin Rampage'ya da Everest şimdi bile gümleyebilir :D

Hocam ben performax kullanıyorum 2 senedir valla verilmiş sadakam varmış.

Hocam, Windows kuracağım fakat geçen fiş bozuk olduğundan fişten bom sesi geldi. Ben de format atacağım fakat bir şey olacak diye korkuyorum. Bu korkuyu nasıl yeneceğim?
Aslında korkacak kadar abartı bir durum değil. Technopat'ın Youtube sayfasında onlarca Windows yükleme rehberi mevcut. Yine bunun yanı sıra birçok Youtube kanalında da yüzlerce bu tarz videolar var. Telefondan aç kafana yatan kolay anlayabildiğin bir videoyu oradan izleye izleye yaparsın. En fazla tek seferde atamazsın ufak tefek yanlışlıklar olabilir. 2-3 denemeye onları da halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı