Bilgisayara virüs bulaştı

Gwein

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu akşam bilgisayarıma virüs bulaştı. Kaspersky ile tarattığımda 2 adet virüs buldu. Birinci ekran görüntüsünde bulduğu virüsleri paylaştım. Virüsleri sildim ve tekrar tarama yaptım. Bu sefer virüs bulmadı. İkinci ekran görüntüsünde de virüsleri sildikten sonraki taramayı paylaştım. Sizce başka bir işlem yapmalı mıyım?

ekran görüntüsü 1

1631127931864.png

ekran görüntüsü 2

1631128019413.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten virüsü silmişsiniz üstüne emin olmak için bir tane daha tarama yapmışsınız. Başka yapılması gereken bir işlem yok.

Kaspersky bulmuş ve sizde temizlemişsiniz. Bende de bu tarz virüsler bulaşmıştı, silip normal kullanmaya devam ediyorum. Bir sıkıntısı olmadı. İçinizin rahat etmesi açısından Malwarebytes ile tam tarama yapabilirsiniz isterseniz.

Kaspersky bulmuş ve sizde temizlemişsiniz. Bende de bu tarz virüsler bulaşmıştı, silip normal kullanmaya devam ediyorum. Bir sıkıntısı olmadı. İçinizin rahat etmesi açısından Malwarebytes ile tam tarama yapabilirsiniz isterseniz.
Malwarebytes ücretsiz bir uygulama ise onunla da tarama yapayım. Boş vaktim var bugün içim rahat eder vallahi.

Tam emin olmak için bilgisayarınızı güvenli modda açıp tarama yapabilirsiniz.

(Zaten virüsü silmiş ama siz bilirsiniz)

Yeni konular

Geri
Yukarı