Bilgisayara virüs bulaştı

Bir tek ben yaşamamışım bu olayı. Virüs var deyip yeniden başlatma istiyor. Sonra ise fare ve klavye çalışmıyor Windows açılınca ama kurtarma menüsünde çalışıyor.
Kaspersky, klavye ve farenizin düşmanı değildir ki? Sadece bir anti-virüstür ki amacı virüsleri taramak ve temizlemek.

Bir tek ben yaşamamışım bu olayı. Virüs var deyip yeniden başlatma istiyor. Sonra ise fare ve klavye çalışmıyor Windows açılınca ama kurtarma menüsünde çalışıyor fare.
Bir çok kişide faydalandı onu ne yapalım hocam ? Çoğunluk seviyor. Sizin dediğiniz şey Ronaldo , Messi gibi sevenide var ama hatalarıda var.

Kaspersky, klavye ve farenizin düşmanı değildir ki? Sadece bir anti-virüstür ki amacı virüsleri taramak ve temizlemek.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/bilgisayarın-klavye-ve-mouse/b2c7b8c8-c7ea-4f78-9e75-4c7fd04185ed
Sıkıntı bir tek bende olmamış hocam. Birçok kişi bu olaydan zarar görmüş. Gözden kaçırılmaması gereken bir hata bu hata ise.

Buna da bakmanızı öneririm.

Windows Defender çalıştırabiliyorsanız bir tam tarama yapın.

Yaptım bir şey bulamadı

Windows defenderle tarama yapın eğer kullanamıyorsanız internetten antivirüs indir güvenilir iyilerinden tarat. Tabi virüs izin verirse.

Bu arada yama exe ile mi çalışıyordu?
Evet exe

Çok geçmiş olsun sana tavsiyem bütçen var ise ESET yoksa Avast antivirüs kur.
Bütün virüs programını kullandım bir işe yaramadı

Dosya indirebileceğini ya da kurabileceğini zannetmiyorum.
Bazı uygulamaları otomatik kapatıyor izin vermiyor

Bu saatten sonra böyle oyun indireceğiz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231130-095222_Instagram.jpg
    Screenshot_20231130-095222_Instagram.jpg
    270,8 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı