Bilgisayarcı cihazı satmış

Burada ne bilgisayarcı haksız ne de sen haklısın hocam hiç mi aklına gelmedi bilgisayar 1 yıl neden beklettin adam almayacaksınız diye satmak için sordu demek ki onda da eniştenin numarası varsa onu aramıştır oda satın demiştir burada tamamen enişten suçlu paranı gidip ondan al. Şu kendi Mali olmayıp da her şeye karışan akrabalardan nefret ediyorum aynı türden birkaç akraba bende de var benim malıma benden habersiz karışıyorlar sinir oluyorum.

Bilgisayarcıya git, sattığı bilgisayar değerinde sana yepyeni bir bilgisayar alsın. Bu yüzden bilgisayarcılardan soğuyorum işte. İşini ehli ile yapan esnaf kalmadı. Kusura bakmayın ama yazıyı okurken içimden küfür etme isteği geldi. Olmadı mı? Polis çağır, hakkını sonuna kadar ara.

1 senedir ne yapıyordun ? diye sorarlar insana. Bazı kanun haklarında bile belli bir süre içinde işlemi yapmazsan davadan düşüyor. Yani sen seneler önce olan bir olayı öyle olmuştu böyle olmuştu falan diyerek hukuksal olarak bir hak arayamazsın, zaten kanıtın yok.
Eğer parayı enişten aldıysa ona hesap soracaksın. Yapabilecek bir şeyin yok gibi duruyor. Geçmiş olsun.
Parayı eniştem almamış adam satmış ama bize sorması gerekmiyor muydu? Tamir ediceğimde demedi parçayı bekliyordu gelince haber vericekti burda bir çakallık yok mu?
Cihaz ne? Marka model.
Asus k555ub hocam.
Bilgisayarcıya git, sattığı bilgisayar değerinde sana yepyeni bir bilgisayar alsın. Bu yüzden bilgisayarcılardan soğuyorum işte. İşini ehli ile yapan esnaf kalmadı. Kusura bakmayın ama yazıyı okurken içimden küfür etme isteği geldi. Olmadı mı? Polis çağır, hakkını sonuna kadar ara.
Hocam artık elden ne gelirse.

Burada ne bilgisayarcı haksız ne de sen haklısın hocam hiç mi aklına gelmedi bilgisayar 1 yıl neden beklettin adam almayacaksınız diye satmak için sordu demek ki onda da eniştenin numarası varsa onu aramıştır oda satın demiştir burada tamamen enişten suçlu paranı gidip ondan al. Şu kendi Mali olmayıp da her şeye karışan akrabalardan nefret ediyorum aynı türden birkaç akraba bende de var benim malıma benden habersiz karışıyorlar sinir oluyorum.
Eniştem aracı olmuştu bizde oraya götürdük birde parayı eniştem almamış.
Cihazın ne sorunu vardı?
OC borusu yanmış demişti anakart değişmesi lazım.

Geri
Yukarı