Bilgisayardan cızırtı sesi geliyor

Syrexix

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayarımda acayip bir cızırtı sesi duydum. Daha önce böyle bir şey olmamıştı bildiğiniz traktör gibiydi sonradan PC biraz çalıştıktan sonra o ses kayboldu ama açtığımda o ses mevcuttu kulağımı biraz yakınlaştırdım sanırım PSU'dan geliyor bazıları ekran kartından da meydana gelebiliyor dedi. Bu ciddi bir problem mi? Bilgisayar yeni sayılır geçen kış aylarında aldım ekran kartım GTX 1650 PSU'da Performax diye bir marka .Gaming.gen'de satılan bir markaydı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün bilgisayarımda acayip bir cızırtı sesi duydum. Daha önce böyle bir şey olmamıştı bildiğiniz traktör gibiydi sonradan PC biraz çalıştıktan sonra o ses kayboldu ama açtığımda o ses mevcuttu kulağımı biraz yakınlaştırdım sanırım PSU'dan geliyor bazıları ekran kartından da meydana gelebiliyor dedi. Bu ciddi bir problem mi? Bilgisayar yeni sayılır geçen kış aylarında aldım ekran kartım GTX 1650 PSU'da Performax diye bir marka .Gaming.gen'de satılan bir markaydı yardımcı olursanız sevinirim.

Isınmaya bağlı olabilir ya da fanlar sürtüyor olabilir.

Isınmaya bağlı olabilir ya da fanlar sürtüyor olabilir.
pc hep 50 derecede max oyunda bile 60 dereceye çıkıyor acıldıgında böyle bir ses geliyor sadece pcm baya tozlu ondan olabilir sanırım yarın temizleyip deniyeceğim

ufak bir güncelleme getireyim bu gün pcyi acıp ufak bi temizlik yaptım psu çok sıkıntılı bir yerde sökmek için korktum fakat havalandırmalardan hava verip tozunu atmaya çalıştım bir işe yaramadı ayrıcı yeni bir şey fark ettim bu ses oyuna girince fanlar çalışmaya başlayınca yok oluyor windowsta takılırken traktör sesi veriyor hala

Son düzenleme:

Geri
Yukarı