Çözüldü Bilgisayardan telefona video nasıl gönderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Arkadaşlar selam. Bilgisayarda yaptığım editi telefona göndermek istiyorum. WhatsApp Web üzerinden kendime yollayamıyorum 16MB'ı geçtiği için. Telegram hesabı açık olan aile bireyim de yok bilgisayarda. Bu videoyu kendi telefonuma nasıl gönderebilirim başka türlü? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar selam. Bilgisayarda yaptığım editi telefona göndermek istiyorum. WhatsApp Web üzerinden kendime yollayamıyorum 16MB'ı geçtiği için. Telegram hesabı açık olan aile bireyim de yok bilgisayarda. Bu videoyu kendi telefonuma nasıl gönderebilirim başka türlü? Şimdiden teşekkür ederim.

Kabloyu bağlarsın bilgisayara gönderirsin.

Kabloyu bağlarsın bilgisayara gönderirsin.

Çözüm
Önce göndereceğin dosyayı ZIP dosyası içine at sonra WhatsApp üzerinden belge gönder seçeneği var sol alt ksımda. Belge gibi gönderirsen sorun çözülecektir

Önce göndereceğin dosyayı ZIP dosyası içine at sonra WhatsApp üzerinden belge gönder seçeneği var sol alt ksımda. Belge gibi gönderirsen sorun çözülecektir

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-17_150952173.png
    resim_2022-08-17_150952173.png
    40 KB · Görüntüleme: 23
Hiç kabloyla uğraşmaya gerek yok google driveye videoyu yükle bilgisayardan, sonra telefondanda aynı yüklediğin google drive hesabına gir ordan bilgisayardayken google driveye attığın dosyayı telefondan yükle

Outlooktan gönderebilirsin

Geri
Yukarı