Bilgisayarıma virüs sızdı dosyalara erişemiyorum

merhaba telefonuma bağlı Facebook hesabımı çalıp e posta şifre değiştirmişler telefon numaram ile başka bi Facebook hesabı açmışlar nasıl kurtarabilirim
Kardeşim, çok kötü virüs. Tüm kredi kartı, telefonlar, şifreler falan kaldır. telefon numaranı kapat, e-posta şifrelerini değiştir, kısacası herşeyi değiştir ama başka bir cihazdan, sonra sıfırla, tekrardan geçmil olsun umarım düzeltirsin.

merhaba telefonuma Facebook hesabımı çalıp e posta şifre değiştirmişler telefon numaram ile başka bi Facebook hesabı açmışlar nasıl kurtarabilirim

Kardeşim, çok kötü virüs. Tüm kredi kartı, telefonlar, şifreler falan kaldır. telefon numaranı kapat, e-posta şifrelerini değiştir, kısacası herşeyi değiştir ama başka bir cihazdan, sonra sıfırla, tekrardan geçmil olsun umarım düzeltirsin.
telefon numarası hariç hepsini yaptım outlook hesabı açıp tüm hesapları ona aktardım telefonu değişecek kadar ciddi mi?

O kadar kolay mı yahu virüsü kimin yaptığını bulmak 🤣
Ben buluyorum bir türlü. Saatlerimi veya günlerimi alıyor ve bazen tersine mühendislik yapmak lazım.

Konuyla alakası var mıdır bilmem benim Valorant hesabımda ve kardeşimin Roblox hesabından oyun oynanmış satılmış olabilir mi hesaplar
Satmış olabilirler. Fidye yazılımcının oyun oynayacak hali yok

Geri
Yukarı