Bilgisayarımda Taskbarify virüsü var

INTEL Computer

Hectopat
Yer
Almanya/Berlin
Daha fazla  
Acilen yardım edin. Taskbarify diye bir uygulama ve pcaccelerte midir nedir öyle bir uygulama bilgisayarıma girdi. Nereden bulaştıkları hakkında en ufak bir fikrim yok. Yardım eder misiniz? Taskbarify tarayıcı virüsüymüş diyorlar.
Görev Yöneticisi başlatma kısmında görüyorum fakat arama kısımına yazınca bir şey çıkmıyor. Yardım edin.

1681663691727.png

Buradan sağ tık yapıp bakıyorum, dosya konumunuda açmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun sağlam Adware virüsü gelmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir antivirüs ve bir antimalware ile tarama yapıp virüsleri sil ne olur ne olmaz tüm hesaplarının şifrelerini değiştirin.

Uğraşmak istemiyorsan format atıp şifrelerini değiştir.

Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapıp virüsleri sil, bazen virüsleri silseler bile reklam uygulamaları kalıyor öyle bir durumda ise Revo Uninstaller kullan uygulamanın regedit dosyalarını bile kaldırabilirsin.

Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapıp virüsleri sil, bazen virüsleri silseler bile reklam uygulamaları kalıyor öyle bir durumda ise Revo Uninstaller kullan uygulamanın Regedit dosyalarını bile kaldırabilirsin.

Bir antivirüs ve bir antimalware ile tarama yapıp virüsleri sil ne olur ne olmaz tüm hesaplarının şifrelerini değiştirin.

Uğraşmak istemiyorsan format atıp şifrelerini değiştir.

Geçmiş olsun sağlam adware virüsü gelmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geçmiş olsun sağlam adware virüsü gelmiş.

Malwarebytes indir virüs varsa siler ve devre dışı bırak.

Kaspersky 2 tane trojan buldu. Hepsini silip tam tarama yaptırdım. Sorun çözüldü gibi duruyor. Bakalım ne olacak?

Geçmiş olsun sağlam Adware virüsü gelmiş.

Knk o bilgisayarı kastırır mi benim bilgisayarda o yüklüydüde denetim masasından sildim bir şey olmaz demi

Geri
Yukarı