Bilişim dersinde ne yapmalı?

ahmetokan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Van'da okuyorum. Sınıf olarak 9 atp bilişim teknolojileri. Sınıfta canım çok sıkılıyor. Sınıftakiler daha yeni RAM slotuyla tanışıyor diyebilirim. Hoca ders anlattığı sırada bildiğim şeylerden bahsediyor. Ne aktivite önerirsiniz, ne yapmalıyım? Böyle havalı bir şeylerde olursa havasından değil de iyi hissettiriyor. Canım sıkıldığında arada BIOS eski olan PC'leri yenileriyle güncelliyorum, bazı klavyelerin tuşlarını değiştiriyorlar onları düzeltiyorum tek yaptığım şey bu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi günler. Van'da okuyorum. Sınıf olarak 9 atp bilişim teknolojileri. Sınıfta canım çok sıkılıyor. Sınıftakiler daha yeni RAM slotuyla tanışıyor diyebilirim. Hoca ders anlattığı sırada bildiğim şeylerden bahsediyor. Ne aktivite önerirsiniz, ne yapmalıyım? Böyle havalı bir şeylerde olursa havasından değil de iyi hissettiriyor. Canım sıkıldığında arada BIOS eski olan PC'leri yenileriyle güncelliyorum, bazı klavyelerin tuşlarını değiştiriyorlar onları düzeltiyorum tek yaptığım şey bu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam deftere veya bir yere oyuncu bilgisayarı çizin. Ben sıkıldığımda böyle yaparım.

Git GTA 5 falan yukle demiyorum. Dusuk boyutlu CS 1.6, GTA VC vs. at USB'ye, tak bilgisayara oyna.
Bunlardan baska yapabilecek bir şey yok ki zaten. Klasik okul iste ne yapmayi planliyorsun?

CS 1.6 yükledim ergenler şikayet etti sözlü 20 aldım
Haklısın hocam teşekkür ederim

Hedefin ne çok iyi bir yazılımcı olmak ise o tarafa yönelik bir şeyler yapabilirsin. Okul çok iyi bir yol gösterici değil maalesef. 4 senede çok büyük ihtimalle pek bir şey öğrenmeyeceksin kendin öğrenmeye odaklanman daha iyi olur. Mesela 17 yaşında oyun motoru geliştiren 6 ay sadece matematik kasarak bunu yapan birini tanıyorum. Avrupa'daki oyun şirketleri oyun motoru geliştirme işleri için Online görüşmeler yapmıştı. Şu an bağım koptuğundan ne durumda bilmiyorum. Fakat başkalarının önüne geçip hayata 1-0 önce başlamak istiyorsan o planı sen yapabilirsin. Ama tavsiyem matematikte ve İngilizcede kendini iyi bir yere getirmen. B1-B2 düzeyinde İngilizce bilmeyen birisi iyi bir yazılımcı olamaz.

Geri
Yukarı