BİMCELL'e hat taşınmıyor

Öğrenci olarak BİMCELL ile rahat ediyorum. İnternet lazım olduğunda 20GB 125TL'ye ek paket yaptırıp rahat rahat 1 hafta kullanıyorum (önceden 60TL'ye 20GB alıp kullanıyordum7 ay sonra, 90 oldu 5 ay sonra 120 oldu). 350-400 vermektense 160TL'ye 3GB alıp üstüne ek paket yaptırırım daha rahat kullanırım kafasındayım. Ev internetim de kötü olunca mobil veriye yükleniyorum ihtiyacıma göre aylık 85GB'a kadar rahat kullanıyorum ve 400-500TL civarına geliyor. BİMCELL zaten Türk Telekom'a bağlı, Türk Telekom hattan geçiş yaptım, tarife ve SIM değişti sadece. Türk Telekom uygulamasında tarifem BİMCELL olarak görünüyor. 1 hafta sistemsel arıza var demişlerdi sonra düzeldi ve 4 gün sürmüştü geçişim. Bir yıldan fazla oldu, bir kusurunu görmedim.

İl ilçe olarak nerede kullanıyorsunuz? Ben de geçmeyi düşünüyorum evde fiber internet olunca Mobile çok ihtiyaç olmuyor Turkcell bana sürekli yüksek fiyat ve GBlı paketleri satıyor bu durumdan çok rahatsızım.

İl ilçe olarak nerede kullanıyorsunuz? Ben de geçmeyi düşünüyorum evde fiber internet olunca Mobile çok ihtiyaç olmuyor Turkcell bana sürekli yüksek fiyat ve GBlı paketleri satıyor bu durumdan çok rahatsızım.
Muğla Fethiye'de oturuyorum. Çok da bilindik bir şehir değil. Fiber altyapısından yoksun bir Muğla ilçesi. Şahsen ben memnunum arkadaşlarla Valorant oynarken 40-50ms alıyorum ama ev interneti 300 alıyor yani mecburum...

Geri
Yukarı