BİMCELL'e hat taşınmıyor

batuhqnsrl

Femtopat
Daha fazla  
Gaziantep'te BİM'e gidiyoruz. BİMCELL'e hat taşıyacağız diye sürekli çalışanlar sistem yok tablet bozuk hata veriyor gibi şeyler söylüyorlar. Bunlara ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaziantep'te BİM'e gidiyoruz. BİMCELL'e hat taşıyacağız diye sürekli çalışanlar sistem yok tablet bozuk hata veriyor gibi şeyler söylüyorlar. Bunlara ne yapabilirim?

İstanbul da BİM personeli olarak çalışıyorum dedikleri şey duruma göre değişiyor gerçekten bazen tablette sistem olmuyor veya tabletde sistem hatası bildirimi alınıyor son zamanlarda kendi mağazamızda satmaya başladık biz sistem geldi bize ama zaman zaman gittiği de oluyor bazen de mağaza sorumlusunun keyfine kalmış durum çünkü işlem uzun sürüyor.

BİMCELL alınmaz. Son zamanki fiyatlardan sonra da BİMCELL'in BİM'lik durumu kalmamış. Çekme sorunu da var zaten. Parayı hak etmiyor. Yakın zamanda inşallah Turkcell geçerek kurtulacağım.

Aklınız varsa geçmeyin. Yılda 300 400 fazla ödersiniz ama en azından huzurlu olursunuz.

2019'dan beridir BİMCELL kullanıyorum paketler uygundu fakat şu an geçilecek gibi değil diğer operatörlerde faturalı kullanın derim bende yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum üşenmezsem tabii.

2019'dan beridir BİMCELL kullanıyorum paketler uygundu fakat şu an geçilecek gibi değil diğer operatörlerde faturalı kullanın derim bende yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum üşenmezsem tabii.
Bende öyle eskiden uygun olduğu için kullanıyordum. Şuan ikinci hattım bimcell sırf üşendiğimden değişmiyorum. Birincil hattım olsaydı saniye beklemezdim.

Bim personeli olarak çalışıyorum, dedikleri şey doğru. Bizim bölgemiz, yeni bir sisteme geçiyor. Bölge sorumlusunun yeni sisteme uyumlu olan tek mağaza bizim mağazamız. O yüzden müşterileri bizim mağazamıza yönlendirip, işlemler bizim mağazadan yapılıyor.

Gittiğin mağazada, personele şunu söyle; "mağaza sorumlusu veya yardımcısı kim varsa onunla görüşmek istiyorum." de. Konuyu soracaktır size. Sende Bimcell dersen, personelin Bimcell konusunda yardımcı olacak bir şeyi yok müşteriye karşı. Sistemi anlatır, paketleri anlatır. Abone yapma konusu MS/MSY'ye kalıyor.

Sen MS/MSY'ye hangi mağazada Bimcell taşıması yapabiliriz diye sor. İlla biliyorlardır.

BİM personeli olarak çalışıyorum, dedikleri şey doğru. Bizim bölgemiz, yeni bir sisteme geçiyor. Bölge sorumlusunun yeni sisteme uyumlu olan tek mağaza bizim mağazamız. O yüzden müşterileri bizim mağazamıza yönlendirip, işlemler bizim mağazadan yapılıyor.

Gittiğin mağazada, personele şunu söyle; "mağaza sorumlusu veya yardımcısı kim varsa onunla görüşmek istiyorum." de. Konuyu soracaktır size. Sende BİMCELL dersen, personelin BİMCELL konusunda yardımcı olacak bir şeyi yok müşteriye karşı. Sistemi anlatır, paketleri anlatır. Abone yapma konusu MS/MSY'ye kalıyor.

Sen MS/MSY'ye hangi mağazada BİMCELL taşıması yapabiliriz diye sor. İlla biliyorlardır.

Dedikleri saatlerdede yok diyorlar bence başlarından atıyolar

Aklınız varsa geçmeyin. Yılda 300 400 fazla ödersiniz ama en azından huzurlu olursunuz.
Öğrenci olarak BIMCELL ile rahat ediyorum. İnternet lazım olduğunda 20GB 125TL'ye ek paket yaptırıp rahat rahat 1 hafta kullanıyorum (önceden 60TL'ye 20GB alıp kullanıyordum7 ay sonra, 90 oldu 5 ay sonra 120 oldu). 350-400 vermektense 160TL'ye 3GB alıp üstüne ek paket yaptırırım daha rahat kullanırım kafasındayım. Ev internetim de kötü olunca mobil veriye yükleniyorum ihtiyacıma göre aylık 85GB'a kadar rahat kullanıyorum ve 400-500TL civarına geliyor. BIMCELL zaten TurkTelekom'a bağlı, TurkTelekom hattan geçiş yaptım, tarife ve sim değişti sadece. TurkTelekom uygulamasında tarifem BIMCELL olarak görünüyor. 1 hafta sistemsel arıza var demişlerdi sonra düzeldi ve 4 gün sürmüştü geçişim. Bir yıldan fazla oldu, bir kusurunu görmedim.

Geri
Yukarı