BİM'de yaşadıklarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlgi çekmek için Bim konusu açmışsındır. Yeteri kadar ilgi almışsındır.
Screen_Shot_2019-06-05_at_1.26.32_PM.jpg

@326001 tüm planlarını altüst etmiştir. :(
8992ba8a5962114770ad9eb4d6be733c.jpg

Yakıştı mı bu hareket sana? Bir de övüne övüne anlatıyor, yazıklar olsun :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
-

Kimbilir kaça sattı varya zaten al satçılar 2 katına sattığı için sadece 500-600e gideri var uf ya adamlar para kazanmanın yolunu bulmuş.
İlgi çekmek için BİM konusu açmışsındır. Yeteri kadar ilgi almışsındır.
Eki Görüntüle 833066
@326001 tüm planlarını altüst etmiştir. :(
Eki Görüntüle 833067

Hocam sizi gizemli konulara etiketliyeceğim sherlock holmestan daha betersiniz direk hallediyonuz daha bitiremedi kurguyu ayıptır hocam yapmayın (!)

Arkadaşlar çok saçma bir durum ile karşı karşıya kaldım bugün. Ben bu gün BİM'in o şubesine giren ilk insanım ve bir tane bile Rival 3 kalmamış. Kasiyere sordum ve bize gelmedi dedi. Ben biraz işkillendim ve başka bir kasiyere sordum geldi mi diye ve iş orada patladı. Kalmadı dedi. Ben de ilk sorduğum kasiyere gittim hani gelmemişti neden yalan söyledin dedim. Tabii o da bana diklenince 15 yaşında bir çocuk olarak kavga çıkarttım ve sonu iyi oldu ama bir daha galiba o BİM'e giremem. Mouse'i aldım kasiyer yakınına verecekmiş ayırmış kenara. Tabii ayırmış olması işe yaramadı. Şikayet edeceğim numarasını bulursam. Size anlatmak istedim. Bir de numarasını bilen varsa yazarsa sevinirim.

Helal olsun en iyisini yapmışsınız sonuçta almak hakkınız o fareyi uykunuzdan sabahın köründe uyanıp gitmişsiniz 'gelmedi' diyen kasiyeri de şikayet kesinlikle edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı