Bir gamerin hikayesi

İsteyen istediğini desin kendine bu kadar tetiklenmeniz saçma
İsteyen istediğini desin de daha 3 yıllık bir oyunculuk geçmişine "Gamer'ın hikayesi" demesin.
Adaşım ya o benim. Ne çabuk unuttunuz onu ya. :D

Bu arada oyunu boşverin çok işinize yaramaz kendinizi bir alanda geliştirin daha yararlı olur.
Enes.wtp mi o?

Çocukla neden dalga geçiyorsunuz? Üzülebilir, geçen de çocuğun biri gelmişdi, aynı şekilde ona da böyle kırıcı şeyler şöylendi. Yapmayın etmeyin, ben olsam üzülebilirdim.

Çocukla neden dalga geçiyorsunuz? Üzülebilir, geçen de çocuğun biri gelmişdi, aynı şekilde ona da böyle kırıcı şeyler şöylendi. Yapmayın etmeyin, ben olsam üzülebilirdim.
Ben de olsam üzülürdüm o anlık duygularla. Ama gelecekte bu konuya baktığımda da utanırdım. Belki arkadaş ileride ders çıkarabilir bizim yorumlarınız yüzünden.

Ben de olsam üzülürdüm o anlık duygularla. Ama gelecekte bu konuya baktığımda da utanırdım. Belki arkadaş ileride ders çıkarabilir bizim yorumlarınız yüzünden.
Bunu bir önceki konuda dediğimde linç yemiştim.

Yapmayın etmeyin. Kimse kimin kaç yıldır ne oyunlar oynadığını, oyunculuğa nasıl başladığını umursamıyor. Kaldı ki 3 yıl hiçbir şey. Şimdi ben bu kadar yıl oyun oynuyorum diyeceğim gene laf gelecek o yüzden demiyorum.

Ben oyun oynamaya GTA San Andreas ile başlamıştım. Tek sıkıntı okumayı bilmiyordum. Ben de abim oynarken görevleri anlamaya çalışır sonra da bilgisayarın başına ben geçer boş boş dolanırdım. Okumayı öğrenince Mount and Blade Warband'a sardım. Sonra emülatör ile Pokemon oyunları oynadım. Şimdi daha iyi bir laptobum var ama sınav senem. Yaz bir gelsin bir sürü oyun beni bekler. En başta Mafia 1 ve Bannerlord oynamayı planlıyorum.

1999-2000 6.yaşımın sonlarındayım, Midtown mandess miydi neydi oyunun adı, mause ile arabayı döndürmeye çalışıp köprüden uçuruyordum. Ben gamer değilim bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı