Bir hackerin IP ile adresi bulunabilir mi?

These mails are fraud.

You can easily ignore them when you see them.

These frauders can easily manipulate people who didn't ignore them .

This information is enough for you .

Regards.

Açıkçası ben artık cehaletle kirlilikle uğraşmayı bıraktım vallahi gördüğüm an koşarak uzaklaşıyorum artık 🤣 🤣 sizde öyle yapın sonuçta medeni bir coğrafya da yaşamıyoruz .
Hocam translate den çevirmeye üşendim.

VPN kullanarak yaptıysa gerçek IP adresi değildir. Ayrıca IP adresi ile çok yakın adres (daire numarasına kadar) bulunamaz.

Güvenlik duvarını güçlendir.

Bir hackerin IP ile adresi bulunabilir mi? Ancak çok yakın adres ipsorgu.com gibi şehiri bile bulamayan bir site gibi olmayan site var mı? Bir hacker tehdit etmişti laptopuna eriştim diye 3-4 şifremi + ekran görüntüsü attı. Bir daha bu olursa IP'si ile adresini bulabilir miyim? Ancak aşırı yakın adres ya da doğru adres.

Trojan olabilir. Windows Defender ile güvenlik duvarı oluştur ve virüsü antivirüs programları ile temizle.

Hocam format attım dedim zaten.

Virüs derdin olmasını istemiyorsan Norton kullan. Oradan da cehaletle ESET, Kaspersky yönlendirmesinler seni.

ESET, Kaspersky ihlal sızıntı yapan antivirüslerdir. Mütemadiyen de her testte yapar bunlar, virüs geçirir, temizleyemez ama cahil arkadaşlara bunu ESE, T Kaspersky virüslü olmayan programa virüslü demiyor. Bu çok önemlidir, bu skor bla bla diye cahilce konuşurlar.

Norton ise tüm testlerde virüs ihlal sızıntı olmadığı gibi politikası gereği de eğer sisteme virüs bulaşmışta temizlenmiyorsa sana paranı iade eder.

Kendileriyle 6.yılımızı doldurduk yediden yetmişe kullanıcılarımız da kullanıyorlar ve formatta atmıyorlar çünkü öyle bir dertleri olmuyor. Örneğin geçen fabrikatör arkadaşın makinede SSD'yi değiştirdik 7.yıl SSD format atmadık ne yaptık diski klonladık ve kaldığı yerden devam ettik.

Bu açıdan Norton akıllı ve bilinçli kullanıcılarda standarttır.
Windows Defender diğerlerinden de çok daha zayıftır.

1675704070577.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı