Bir hava saldırısında ülkemiz kendini savunabilecek mi?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Biliyorum ki ülke olarak 12 Kasım'da yavaş yavaş bizleri alıştırmak ve öğretmek için bazı tatbikatlar yapılacak.

Peki İstanbul başta olmak üzere herhangi bir hava saldırısında bizi koruyacak bir demir kubbe veya İstanbul'u koruyacak bir sistem var mıdır?
Hemen devreye girecek mi?

Biliyorum ki ülke olarak 12 Kasım'da yavaş yavaş bizleri alıştırmak ve öğretmek için bazı tatbikatlar yapılacak.

Peki İstanbul başta olmak üzere herhangi bir hava saldırısında bizi koruyacak bir demir kubbe veya İstanbul'u koruyacak bir sistem var mıdır?
Hemen devreye girecek mi?
Askeri bilgi olduğu için hiç bir yerde böyle bir doğru bilgi alamazsın hiç bir yerden.

Askeri bilgi olduğu için hiç bir yerde böyle bir doğru bilgi alamazsın hiç bir yerden.
Peki daha önce bir saldırı oldu mu? Ülkemiz kendini sadece asker ile mi savundu? Teknolojimiz yetersiz mi?

Normal şartlarda NATO'ya üye olan her ülke NATO tarafından korunması gerek ama Ukrayna savaşında görüyoruz. Laf çok icraat yok.
Ukrayna NATO üyesi değil. Başvuruyu yaptı kabul edildi mi bilmiyorum ama edilmemeli. 3. Dünya savaşı çıkar diyorlar.

Geri
Yukarı