Bir ilişkide kullanıldığınızı nasıl anlarsınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağlayarak geri döndü. "Seni canımdan çok seviyorum, elimden geleni yapacağım." dedi. Ne yapacağımı şaşırdım. Onun üzülmesine de dayanamıyorum.

İyi de ben kız arkadaşım demedim ki hiç. Ama önemi yok. Verdiğiniz tavsiyeler her ilişki için geçerli ve doğru şeyler. Gerçekten kullanıldığımı düşünüyorsunuz yani öyle mi?
Kesinlikle eşcinsellik insanın kendi tercihidir buna karışamam ve saygı duyarım ama bu durumu asla kendi toplumumda görmek istemem ve asla bu fikri savunmam. Keşke konunun başında belirtseydin. Bende dünyanın yazısını yazdım o kadar. Şimdi iş değişir kardeşim. Benden sana tavsiye, eskisi gibi olamk istiyorsanız çok kolay. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Sen şimdi Antep'ten 1 Kilo Fıstıklı Baklava alıyorsun ve oturup konuşuyorsunuz.
Kimseye böyle bağlanmadım. Karşımdaki adamın beni kullandığını anladığımda maddi veya manevi hiç önemi yok, daima sonlandırdım o ilişkiyi. Sizi üzüyorsa, mutlu değilseniz her kim olursa olsun hayatınızdan çıkarın. Milyonlarca insan var. Kimse vazgeçilmez değil. Kimse sizden kıymetlı değil.
Lezbiyenleri ağzının suyu akarak izleyenler iki erkeğin ikişki yaşamasını psikolojik sorun olarak görüyor. Harika bir toplumsunuz.
İki eşcinsel birliktelik yaşadığında ortaya yeni bir insan ne zaman çıkarsa o zaman bu duruma sıcak bakarım ama öyle olmam.

Kesinlikle eşcinsellik insanın kendi tercihidir buna karışamam ve saygı duyarım ama bu durumu asla kendi toplumumda görmek istemem ve asla bu fikri savunmam. Keşke konunun başında belirtseydin. Bende dünyanın yazısını yazdım o kadar. Şimdi iş değişir kardeşim. Benden sana tavsiye, eskisi gibi olamk istiyorsanız çok kolay. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Sen şimdi Antep'ten 1 Kilo Fıstıklı Baklava alıyorsun ve oturup konuşuyorsunuz.

İki eşcinsel birliktelik yaşadığında ortaya yeni bir insan ne zaman çıkarsa o zaman bu duruma sıcak bakarım ama öyle olmam.
Zaten en iyisinden iskender ısmarlıyorum, çok mutlu oluyor öyle. Olay yemek olsa keşke.

Antep baklavası dışında bir tavsiye verebilirsin. Sorunu daha ciddiye alarak.
Bilemiyorum dostum bunu öğrendikten sonra düsüncelerim alt üst oldu. Ama dediğim gibi seni kullanıyor da olabilir gercekten seviyor mu diye sınıyor da. Belki borcunu ödediğin için ayrılmıyor başkasını buldu.
Bu liste bööyle uzar. Sorunu kendin çözmelisin.

Güldüğünde sizinle konuşmamasından, sadece üzüntülü durumda sizinle ilgiliyse, dişi kişisi böyle yapar, tecrübeyle sabit.

Son düzenleme:
Aslinda kisiligine gore degisir. Nasil bir kisiligi var? Hic gozlemlediniz mi?

Kendine gerçek neslini devam ettirecek bir eş bulabilirsin. Belki olacak olan yavrularınız sizler gibi olmazda insanlığa en temelinden bir katkısı olur. Teşekkürler.
Bilim sayesinde erkeklerde hamile kalabiliyor. Profesor olarak dogmadigi surece dunyaya zarari olacak.

Kendine gerçek neslini devam ettirecek bir eş bulabilirsin. Belki olacak olan yavrularınız sizler gibi olmazda insanlığa en temelinden bir katkısı olur. Teşekkürler.
Aslinda kisiligine gore degisir. Nasil bir kisiligi var? Hic gozlemlediniz mi?

Bilim sayesinde erkeklerde hamile kalabiliyor. Profesor olarak dogmadigi surece dunyaya zarari olacak.
Çocuk düşünmüyoruz. Böyle gayet iyiyiz. Arkadaş homofobik hareket yaparak cidden kalp kırıcı davranışlar sergiliyor şu an.

İkisinde de yanımda. Mutluyken daha çok ilgili. Üzgünken kenara çekiyor kendini.
O zaman bu düşünceye nerden kapıldınız hocam, önceki sayfalardaki mesajları okumadım çünkü.

Edit: sizin durum biraz farklıymış.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı