Bir insan neden Atatürk düşmanı olur?

Kimsenin böyle bir derdi olmadığı gibi, birilerini bitirmek falan milletin umrunda da değil. Gece birileri toplanıp, ''Acaba Atatürk'ü nasıl bitirebiliriz?'' diye düşünmüyor, herkesin kendi derdi var. Triplere girmenize, ulusal muhafız rollerine bürünmeye gerek yok yani :D

Sadece kemalizmi eleştirenlere atlamayın, söylediklerine adam akıllı delillerle cevap vermeyi deneyin yeterli. Fikirler tartışılarak gelişir, tartışmaya açık olmayan fikir mensupları, at gözlüğü takanlardan farksız.

Herkesin kendi derdi varsa niye sabah akşam adı Atatürk olan her konuya balıklama girip milletin yazdığı şeyleri alıntılayıp onları haksız çıkarma derdindesin.

Herkesin kendi derdi varsa niye sabah akşam adı Atatürk olan her konuya balıklama girip milletin yazdığı şeyleri alıntılayıp onları haksız çıkarma derdindesin.
3 yıldır buradayım, 4,5 bin mesaj ve sayılmayanlarla beraber rahat 8 bin mesajım var. Atatürkle alakalı ileti sayım 10'u geçmez. Sence böyle bir derdim var gibi mi gözüküyor :D
Neye inandığınız, neyi sevdiğiniz veya sevmediğiniz, hangi inanca mensup olduğunuz, hangi fikri desteklediğiniz umrumda değil. Konusu açılmış geldim, üç beş komik mesaj görünce cevap verme isteği hasıl oldu.

3 yıldır buradayım, 4,5 bin mesaj ve sayılmayanlarla beraber rahat 8 bin mesajım var. Atatürkle alakalı ileti sayım 10'u geçmez. Sence böyle bir derdim var gibi mi gözüküyor :D
Neye inandığınız, neyi sevdiğiniz veya sevmediğiniz, hangi inanca mensup olduğunuz, hangi fikri desteklediğiniz umrumda değil. Konusu açılmış geldim, üç beş komik mesaj görünce cevap verme isteği hasıl oldu.
Umrumda değil diyorsunuz ama Atatürk'ü savunan her mesaja cevap vermissiniz.

Senin derdin Atatürk'ün bizzat kendisi zaten. Niye sabahtan beri kıvırıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı