Bir kızdan ayrılmak

Hocam siz de deli taklidi yapın, sanırım karşıdaki biraz sıyırtmış. Burası işin şakası tabii belki yalnız kalmaktan korkuyordur, insan doğası gereği (tarihin başından beri) bu çok doğal bir şey ancak eğer birisi sevmiyorsa onun peşinden gitmek yanlış ona bunu anlatın gerekirse bunun onu nasıl etkilediğini gösterin kırıcı değil ama sert olun bu konuda ve eğer psikolojik sıkıntılar yaşıyorsa yardım almasını sağlayın. Ancak yine de pat diye gitmemek lazım alıştırmak önemli kendinizden soğutun demiyorum(ki bu da bir yoldu aslında) ama işiniz bittiğinde ir arkadaşmış gibi de yüzüne bakabilecek şekilde ayrılın.
O şekilde yapmayı ben de isterdim yani arkadaş olarak kalabilmeyi fakat o bunu o kadar engelledi ki atık ondan ayrıldığımda arkadaş olarak bile kalacağımı sanmam.. :/ Tavsiyelerinizi uygulamaya koyacağım... Teşekkürler yardım için. :)

Arkadaşlar kocaman bir "OH" çekiyorum şu an. Rahatladım... Kurtuldum... bu gün artık alıştıra alıştıra son kez konuştum ve ondan tam anlamıyla kurtuldum arkdaşlar. Yardımlar için teşekkürler.. :)

Arkadaşlar kocaman bir "OH" çekiyorum şu an. Rahatladım... Kurtuldum... bu gün artık alıştıra alıştıra son kez konuştum ve ondan tam anlamıyla kurtuldum arkdaşlar. Yardımlar için teşekkürler.. :)
Ne yalan söyleyeyim onun adına biraz üzüldüm hocam, ancak siz üzülmeyin kişinin en doğal hakkı özgür iradesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı