Bir kızın kalbini kırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.
Hala gönlümü rahat tutayım mı diyor ya ?

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.
Güzellik önemliyse kendi yakışıklılığına da bakman lazım sana bir barbara palvinin falan düşeceğini bekliyorsan daha çok beklersin.

Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.
engellemeseydin iyiydi be knk

@199908 hocam konuyu okuyun çünkü yazdığınız konuyla acayip alakasız.
Valla hocam buradan kastım 12 yıllık eğitim hayatımda tecrübe edindim ilkokul-ortaokul-lise çağlarında edindiğim tecrübe zamanları lisede ilk zamanlarımda okul içinde haksız yere tecavüzcü ilan edildim okul benden aşırı derecede tiksinirdi nefret ederdi ırz düşmanı gözüyle bakarlardı.

Güzellik önemliyse kendi yakışıklılığına da bakman lazım sana bir barbara palvinin falan düşeceğini bekliyorsan daha çok beklersin.

Yazdığım ilk mesajı söylüyorum.

"Duygularınla oynamak ve zamanını çalmak istemem. Pek hoşuma gitmedin. Şahsen bende çok yakışıklı sayılmam ama güzellik algım farklı çalışıyor. Kırdıysam özür dilerim. Hayatında başarılar."

Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.

Kanka gerçek hayattada noobsun sen.

Valla hocam buradan kastım 12 yıllık eğitim hayatımda tecrübe edindim ilkokul-ortaokul-lise çağlarında edindiğim tecrübe zamanları lisede ilk zamanlarımda okul içinde haksız yere tecavüzcü ilan edildim okul benden aşırı derecede tiksinirdi nefret ederdi ırz düşmanı gözüyle bakarlardı.
N'aptınız da böyle oldu hocam?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı