Bir öğrenci PS4 mü almalı PS3 mü?

PS3 mu PS4 mu?

• PS3

Oy: 15 38,5%
  • PS4

Oy: 24 61,5%

• Oy verenlerin toplamı
    39
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlilikle PS4 diyorum. Evet yeni çıkan oyunlar biraz pahalı fakat almışken yeni nesili alın derim ben. Abartılacak şekilde pahalı oyunlar yok. Destiny 50 TL, BF4 50-60 TL, Fifa 15 30 TL, CoD AW 70-80 TL, CoD Ghosts 60 TL vs. 2. el kutulu oyunlar alırsan rahat edersin. Güvenilir spotçulardan alabilirsin ben öyle yapıyorum.

Öğrencisin, belli başlı oyunlardan artık bıkacaksın... Düşün, güncel oyunları oynayamayacaksın... Düşün! Dying Light gibi bir MUAZZAM bir oyunu oynayamayacaksın! Güncel oyunları oynamam zaten oynamasam da olur DEMEZSİN inan bana :) PS3 alma... PS4 alman her halükarda sana + yarar olarak dönecektir. Ama derslere çalışacağını, sınavlara hazırlanacağını düşünürsek...
Eğer son senense HİÇBİRİNİ ALMA :D Genelde son aylara doğru özellikle oynayacak vakit bulamayacaksın... Ama PS3 alma :) ;) ;) Online evet... İnan bana 1 kişi için PS3 alınmaz. Ben tam olarak almadım da aldım. Yani, almak istiyordum bahanem yaptım gibi düşün ama oynayacağın kişi ile sürekli oynayamazsın. İllaki tek oynayacağın vakitler olacak. Ki PS4 de kendine yeni arkadaşlar edinirsin. Okulundan OYNAYANLAR illaki olacaktır :)
1.300 TL'ne kıy ve git o PileySıteyşınını al :) PlayStation 4 alman her haliyle daha karlı :)
NOT: PS4 de olmayan ama PS3 de bulunan bir oyun var ve oynamak mı istiyorsun. PS3 sahibi arkadaşına git oyna, (arkadaşın diyorum Kuzenin :) hem Kuzenin daha çok sevinir. O size gelir sen de onlara gidersin. Beraber oyun oynarsınız :D

İkinci elden *kırılmamış bir PS3 almanızı öneririm. 1300 TL'ye PC ve oyunlar sığmaz.

Bu fiyata PS4 + Oyunlar bulursan onları al.

Şuan alacağım Playstation 4 1350 TL ve GTA V ile beraber satılıyor.

Bence ayrı ayrı satın almayı da duşunebilirsiniz. Oyunları Konsoloyun.com dan ucuza ve ps4 u de tek başına 1.237 tl ye alabilirsiniz ben öyle yapacağım:)

Güzel bir konuya değindin teşekkür ederim. Önerebileceğin İstanbul içi konsol magzası var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbulda yaşamıyorum biraz araştırmanız iyi olacaktır ancak konsoloyun.com girebilirsiniz. Mağazaları İstanbulda.. İyi güvenilir ucuz ve oyuncudan anlayan biri. Bir bakın derim. Ayrıca sıfır ve ikinci el olmak üzere PS4 de satıyor. Sıfırları ucuz olmasına karşın 2. El almak isterseniz de seçenekler mevcut. En iyisi sitesine bir girin olmadı PS4'u ayrı ve başka yerden oyunları oradan alırsınız.

İstanbul' da Kadiköy' de Yazıcıoğlu işhanı var. Bunun dışında kahraman konsol, konsol dünyası ve konsol oyun da var.

Ps3'ün devri yavaş yavaş bitiyor. Far Cry Primal gibi oyunlar artık eski nesil konsollara çıkmıyor. Bu böyle devam edecek. Bence PS4 alman gerekir. Oyunların ucuzluğunu sorarsan oyunları PC'ye almak steam indirimleri ile çok daha ucuza gelir. Yani toparlıyorum PS3 eskidi, PS4 alınabilir oyunlar çok pahalı, PC alınabilir oyunları ucuz ve diğer işlerini de görür.
Selamün aleyküm kardeş ben PS4 almak istiyorum biyandanda babam almasına alınır ama şu PS plus yuzunden sırf onlıne paradan dolayı tedirginiz PS3'te online ücretsiz ama PS4 ücretli şimdi kalkıpta her ay neden 15 lira verelim ama bi açıdanda PS3'e yakında oyunlar cıkmayacak ben acıkcası PS4 almak istiyorum yeni slim kasa 1 TB yanında fifa 17 de var 2 yıl garantili 1499 TL vatan computerden almak istiyoruz. Birde sana danışalım dedik sence?

2015'den beri PS3'ü kullanan ve daha yeni satan bi insan olarak:
PS3 tavsiye etmem çünkü eee güncel oyun oynayamazsın 2: güncelleme gelmiyor, 3. ise bazı oyun şirketlerinin yaptığı çoğu güncellemeyle uyuşmuyor. Yani PS3 devri 2015 2016 da bitti. Yani bitti ama senin anlattığın yazıya göre illa bir PS3 alıcam diyorsan süper silim 12 GB modelini alıp içine 350 yada 500 GB yapabilirsin.
Benim gibi salaklık yaparak sakın 500 GB alma tavsiye etmem 200 250 TL kazık yersin bence PS4 ama oyunları pahalı katılıyorum. Bi de sen ayda 60 TL ayırabilirim diyorsun o yüzden 12 GB bir süper slim almanı tercih ediyorum.
Ama bulursan temiz 2.el ucuz PS4 de alabilirsin 850 900 TL arası 2. eller.

Not: 2.el ya da takas oyun alma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı