Gayet de TikTok ile alakası var, bu platforma içerik üretip "ünlü" olma hayalleriyle saçma sapan işler yapıyorlar.

Bu dediğiniz farklı bir şey, bu olayla bağdaştırmak garip.
Hiç alakası yok. Kışın kar yüzünden çatıya çıkmak zorunda kaldım. Buna benzer yapılara mecburi olarak basıyordum. Önce o güvensiz yapının orada neden olduğunu sorgula sonra TikTok dersin.

Sorun tiktokta değil, aklını kullanmayı başaramayan nesilde.
Allah rahmet eylesin.

Hiç alakası yok. Kışın kar yüzünden çatıya çıkmak zorunda kaldım. Buna benzer yapılara mecburi olarak basıyordum. Önce o güvensiz yapının orada neden olduğunu sorgula sonra TikTok dersin.
Belli ki orası ışık alması gereken/istenen bir yer, ışık geçirecek alternatif bir malzeme bilmiyorum.

Son düzenleme:

Tamam o zaman ben de çıkayım önümde ne varsa basayım. Güvenlik önlemi de almayayım. Bir şey olursa yapı yüzünden.

Tamam o zaman bende çıkayım önümde ne varsa basayım. Güvenlik önlemi de almayayım. Bir şey olursa yapı yüzünden.
O da var şimdi bu Everest'e önlemsiz tırmanıp sonra ölünce suçu ahirette Allah'a atmak gibi bir şey (haşa) o dağı oraya neden koydun? (!) Tövbe Estağfirullah ya.

Kızın tabii hatası var güvensiz yere basması ama olayın TikTok ile bağlantısı burada en az bana göre. Bu şekilde bakarsak selfie çekmeyi de aynı kategoriye koyarız doğru olmaz.

Tamam o zaman bende çıkayım önümde ne varsa basayım. Güvenlik önlemi de almayayım. Bir şey olursa yapı yüzünden.

Orası çatının düz zemini ve çevresinde koruma yok. Ya orada uyarı koyarsın ya da sağlam yaparsın. Sen Amerika'da kar sonrası evinin önündeki buzu küremezsen, sana gelen kargocu vb. kayıp düşerse senin sorumluluğun olur. Türkiye gibi hayatın sudan ucuz olduğu ülkelerde bu bilinç yerleşmedi normaldir.

Tamam o zaman ben de çıkayım önümde ne varsa basayım. Güvenlik önlemi de almayayım. Bir şey olursa yapı yüzünden.
Belli ki orası ışık alması gereken/istenen bir yer, ışık geçirecek alternatif bir malzeme bilmiyorum.
Bozkurt ilçesinde bazı yeni yapılar yok oldu gitti. Ondan eski yapılanlar hala yerinde sağlamca duruyor. Burada ise niye eve test yaptırmadılar değil mi? Her şeye cevabınız var. Her şey lafla olmuyor. Kim çatıya çıkarken önlem alıyormuş boş laflar edeceğinize az düşünüp yazın. Burada suçlu insan değil güvensiz yapı. Eğer çatıdan düşse idi siz haklı olurdunuz.

Her ne olursa olsun yazık olmuş. Yalnız anlamadığım bir nokta var, kayıp mı o boşluğa düşüyor? Yoksa oturduğu yer mi kırılıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…