Biraz içimi dökmek istiyorum

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an lise 3'teyim. İsmimi, yaşadığım yeri vs. vermeyeceğim ama zaten beni tanıyan biri bunu okuyorsa anlayacaktır. 3 sene önce ben de LGS'ye girmiştim. 7'den beri çalışmaya başladım ve 1 sene yarı tempo 1 sene Full tempo denebilecek şekilde çalıştım. Sonucum iyiydi. İlk 1100 gibi bir şey olması lazım diye hatırlıyorum yanlış olmasın. O zamanlar konuştuğum, iyi anlaştığım hatta ufaktan hoşlandığım bir kız vardı.(evet klasik reddedildim hüü hikayelerinden biri bu hikaye.)Sonuçları da fena değildi iyi şeyler bekleniyordu. Olmadı, yapamadı. Yani ben öyle düşünüyordum. Sonradan çoğu denemede kopya çektiğini öğrendim ama daha da kötüsü bu değildi. Sınavdan sonra bir hocam sadece fen liseleri için derslik açtı. Yer sınırlıydı ve ben de sonradan girmiştim. O bir şekilde öğrenmişti ve fen lisesine de gitmiyordu. Konuşmaları tam hatırlamıyorum ama bana patlamıştı biraz ve ben de tersledim diye hatırlıyorum. Bir süre daha konuşmaya çalıştım. Olmadı. Bu da olmadı. Uzun süre sonra cevap veriyor veya hiç vermiyordu. Bir süre sonra da konuşmayı kestim. Zaten Instagram'dan yazıyordum ve hesabımı silmiştim direkt. Ondan sonra çoğu şeyi sorguladım zaten Full evde tektim ve ders çalıştığım da söylenemezdi. Kendimi geliştirme mentalitesinin ve Atatürkçü düşüncelerimin temelini attım. Dolaylı da olsa onun bu yaptıkları bunu etkiledi. Bugün, şu an bile bunları yazarken ne kadar değiştiğini eski halinden eser kalmadığını öğrenmeye devam ediyorum ama içimden konuşup teşekkür etmek geliyor. İronik bile olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı