Birine Sevdiğimi Nasıl İtiraf Etmeliyim ?

Makaleler
9
Lise 1'den beri sevdiğim biri var. Şu an lise 3'üz ve çok yakın arkadaşız sanırım "friendzone" oldum. Ona çok bağlandım lise 1'den beri sıra arkadaşım ona zaten bu yüzden çok bağlandım hep birlikte olduk okulda. Sırf o mutlu olsun diye sevdiği çocuk hakkında ona rapor verdim sevdiği çocukla birlikte olmasına yardımcı olmaya çalıştım. Ama artık dayanamayacağım sanırım. Belki de ergenliğin verdiği sıradan bir şeydir, onunla 10 sene sonra evlilik hayali bile kurdum. Bir yolunu bulurum da onu tekrar bulup itiraf ederim diye. O yakışıklı erkeklerle gönül eğlendirme peşinde ben ise 3 senedir onu seviyorum. Ne yapmalıyım arkadaşlar ? Artık söyleyeyim içim rahat eder en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanına git. ''Seni seviyorum.'' De. Sonuçlarını yaşayarak öğren. Eğer biz arkadaştık, derse bu güzel apartmandan sıkıldım ve burayı yıkıp seninle yeşil düzlüklere koşmak istedim, dersin.
Dostum buna da eğer arkadaştık derse doğruluk-cesaretlilik oynuyorduk dersin. :)

Hediye hazırlayıp, uygun bir zamanda ve yerde duygularını açıklayabilirsin. Çiçek-çikolata bu olayın standardıdır :)

Haftalar sonra güncelleme yapayım. Korktuğum için grupta söyledim yakın arkadaşların olduğu. Bilmiyormuş gibi okumamış gibi yaptı. Benden uzaklaştı, arkadaş olarak gördüğünü öğrendim kendisini de arkadaş gibi hissetmemi istiyor.
Olmadı maalesef o çocukla olacak belki de... Çok teşekkürler herkese.

Üzülme iyi olmuş böylesi. Tecrübe kazandın hiç değilse. Sıkma canını. Zaten bir hissi olsaydı sana karşı başka biri hakkında istihbarat istemezdi senden. Hiç değilse artık içinde kalmadı ve gece gece uykunu kaçırmayacak. 1-2 haftaya düzelirsin karseşim her türlü desteği buradan vermeye hazırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı