Birisi Şu Ülkenin Laik Olduğunu Hatırlatsın Şunlara

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Şimdi gördüm daha ve hemen sinirlendim. Kiralık ev bakan Güney Koreliler'i Müslüman değil diye adam (!) kovuyor. Neymiş, burası Müslüman ülkeymiş. Bir de Türkiye'nin %99'ü Müslüman muhabbeti var. Tek tek saymış gibi konuşan, iki ayaklı cahiliyet heykelleri bunlar. Şu an ülkede sadece laiklik değil, neredeyse hiçbir milli ürüne saygı yok. İstiklal Marşı okunurken yürüyenlerden, konuşup gülüşenler mi dersin, Atatürk'ü yok mason, yok hain, yok yahudi diye sevmeyenler mi dersin... Al birini vur ötekine. Türklüğü, medeniyetliği, hoşgörüyü kendinize aşılayın! Osman Pamukoğlu'nun da dediği gibi, iki ayaklı odun olmayın! İyi günler.
Video embedded olarak kaydedilemediği için linki: Kiralık Ev Bakan Güney Korelilerin Diyarbakır'dan Kovulması - Video

Evet, özellikle Atatürk'e hain ve Mason diyenlere ben de sinir oluyorum, ve tabi ki İstiklal Marşı'na saygısızlık yapanlara da. Fakat, sadece bu olaydan yola çıkarak, bütün ülkeye Laik karşıtı demeniz, çok yanlış. Aynı zamanda bütün ülkeye Milli değere saygısız diyemezsiniz. Milli değerlere tek önem veren siz değilsiniz. Saygılı olun.

Bu ülkede vatansever, vatanına canını feda eden insanlar varken, bunu bütün ülkeye suçlamanız çok yanlış. Lütfen, Edebinizi takınınız.

Böyle yapan insanlara küfür edesim gelir hemde nasıl. Tamam bu ülkede çoğu müslüman ama müslüman olduğu kadar ise laik bir ülke. Bu arada konuyu görünce aklıma şu geldi dayım otobüste (belediye otobüsü) yolculuk ederken zenci binmiş otobüse bu otobüstekilerin çoğu zenciye bakmaya başlamış tip tip sanki insan değil canavar görmüş gibi neyse dayımda bunlara tip tip bakmış. Oh be anlattım.:)

Evet, özellikle Atatürk'e hain ve Mason diyenlere ben de sinir oluyorum, ve tabi ki İstiklal Marşı'na saygısızlık yapanlara da. Fakat, sadece bu olaydan yola çıkarak, bütün ülkeye Laik karşıtı demeniz, çok yanlış. Aynı zamanda bütün ülkeye Milli değere saygısız diyemezsiniz. Milli değerlere tek önem veren siz değilsiniz. Saygılı olun.

Bu ülkede vatansever, vatanına canını feda eden insanlar varken, bunu bütün ülkeye suçlamanız çok yanlış. Lütfen, Edebinizi takınınız.
Bütün ülke değil. "Ülke" kelimesini kullandım diye hepsini kastetmiş olmuyorum. Anlayıverin.

O şahıs (burası müslüman ülke diyen) de o sevmediğim ırkçılardan biri. Tıpkı O. Pamuk gibi :sıkıldım:

Birilerinin hakkını savunurken diğerinin hakkını çiğnemektir O. Pamuk.
Kalın sağlıcakla :esne:
"O. Pamuk" değil, Osman Pamukoğlu'dur o. Sayın "E. Po"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı