Biriyle nasıl tanışabilirim?

Tavsiye bu, düşünme yetin çatma odaklı olduğu için "bir hayvan gibi" bir taraflarına dokunmuş senin :D.

Tamam sürünün lideri sensin, alfa kurt seni :D.

Burada ne yazdıklarımı işte okursun böyle. Oh oh, anlamsız bir şey için kendini böyle parala :D.
Yani, anlamadım ne demeye çalıştığını ama =D
Ek olarak ekleyeyim, ben de yalnızım. Eskiden sosyaldim, ben kendimi yalnızlığa adadım; bunu ben istedim.
Kimsenin seçimlerine karışmıyorum senin gibi, konuya yazmayacaktım normalde ama sen çok saçmaladın.

Yani, anlamadım ne demeye çalıştığını ama =D
Ek olarak ekleyeyim, ben de yalnızım. Eskiden sosyaldim, ben kendimi yalnızlığa adadım; bunu ben istedim.
Kimsenin seçimlerine karışmıyorum senin gibi, konuya yazmayacaktım normalde ama sen çok saçmaladın.
Yahu adam ben kimin seçimlerine karıştım?
Sen çatma odaklı yazıyorsun sadece.

İnsanların çoğu yalnız kalamaz, yalnız kalabildiğini söyleyenlerin çoğu şartlanmıştır o konuda. Bence biriyle tanışırken " Ooo merhaba, ben Arda" falan diye tanışmak saçma, şu zamana kadar konuştuğum çoğu kişiyle öyle resmi bir tanışmaya girmeden aynı konulardan konuşa konuşa zamanla tanışıyorsun. Ben böyle yaptım hep

Aynı konulardan şikayet ediyordum hocam sonra sınıfta espriler falan yapmaya başladım ve ilgi alanlarımı sohbetler içinde kullanarak bir arkadaş grubuna dahil oldum. Az arkadaş iyidir, 2-3 yakın arkadaşın olsun gerisi çok da önemli değil. Kendine yakın gördüğün veya çok takıldığın biriyle konuşmaya başla sonra onun arkadaşlarıyla tanış ilerliyor böyle. Giyimine kuşamına dikkat et ki daha fazla dikkat çek.

Biriyle tanışamıyorum yakın arkadaş olamıyorum. Mesela yeni bir dershaneye yazıldım orada hiç arkadaşım olmadı. Yanında rahat durabileceğim kısacası biriyle nasıl arkadaşça tanışabilirim?

Ortak hobilerin olan bir insanla tanışmayı denedin mi? Mesela ben nerflerle bayağı ilgiliyim birkaç arkadaşım var öyle internetten bulduğum. Normal hayatta da arkadaşlarım var tabii ama hobilerini kullanarak daha kolay arkadaş edinebilirsin.

Sıkıcı olmayın ancak fazla da abartmayın. Karşı cinsle tanışmak istiyorsanız, direkt flört etmekten kaçının. Unutmayın ki o kişiye 40 tane kişi yazıyor ve hepsi flört peşinde, bir farkınız olsun kısaca.

Biriyle tanışamıyorum yakın arkadaş olamıyorum. Mesela yeni bir dershaneye yazıldım orada hiç arkadaşım olmadı. Yanında rahat durabileceğim kısacası biriyle nasıl arkadaşça tanışabilirim?
Gir biriyle tanış o zaman. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı