BitDefender antivirüs güvenilir mi?

Kendi telefonuma indirdim ama babamın telefonuna da indirmeyi düşünüyorum, güvenli bir uygulama mı?

Sakın indirme. Ben eicar test dosyasını bizzat telefonuma indirdim McAfee ve Kaspersky buldu ancak BitDefender bulamadı çok basit bir taraması var. Lütfen otomatik tarasın diyorsan bu ikisini indir eğer ücretsiz kullanacaksan kullanma daha iyi çünkü eicarı tarama yapmadan iki antivirüste bulamadı ancak tarama yapınca bulabildiler.

Kendi telefonuma indirdim ama babamın telefonuna da indirmeyi düşünüyorum, güvenli bir uygulama mı?

BitDefender o kadar kötü ki taramada da bulamadı.

Ancak PC tarafında da videosunu bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence telefonda asla kullanmam PC de de hem yetersiz hem de kardeşim 1350 TL yıllık Kaspersky 250 TL.

Bende Free şekilde McAfee var o da uygulama olarak baban zararlı indirirse otomatik uygulamayı tarıyor. Ancak Kaspersky manuel olarak sadece bilgi veriyor o yüzden Free olarak McAfee kur paralı olarak paran olunca Kaspersky kur veri tabanı daha kaliteli.
Not: Eicar bir dosya McAfee uygulamayı tarıyor. Bilgin olsun. Ancak 7 24 de dosyayı da tarar. Dediğim gibi anlık inen uygulamayı tarıyor manuel taramada dosyayı tarıyor.

Son düzenleme:
Sakın indirme. Ben eicar test dosyasını bizzat telefonuma indirdim McAfee ve Kaspersky buldu ancak BitDefender bulamadı çok basit bir taraması var. Lütfen otomatik tarasın diyorsan bu ikisini indir eğer ücretsiz kullanacaksan kullanma daha iyi çünkü eicarı tarama yapmadan iki antivirüste bulamadı ancak tarama yapınca bulabildiler.

BitDefender o kadar kötü ki taramada da bulamadı.

Ancak PC tarafında da videosunu bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence telefonda asla kullanmam PC de de hem yetersiz hem de kardeşim 1350 TL yıllık Kaspersky 250 TL.

Bende Free şekilde McAfee var o da uygulama olarak baban zararlı indirirse otomatik uygulamayı tarıyor. Ancak Kaspersky manuel olarak sadece bilgi veriyor o yüzden Free olarak McAfee kur paralı olarak paran olunca Kaspersky kur veri tabanı daha kaliteli.
Not: Eicar bir dosya McAfee uygulamayı tarıyor. Bilgin olsun. Ancak 7 24 de dosyayı da tarar. Dediğim gibi anlık inen uygulamayı tarıyor manuel taramada dosyayı tarıyor.

Basit malwareları durduramayan Kaspersky mı 😂 BitDefender Kaspersky'ı havada karada tokatlar.

McAfee ESET BitDefender'dan başka av
Malwarebytes, IO malwarefighter, Hitman Pro, emisofttan başka antimalware tanımam.

Malwarebytes, IO malwarefighter, Hitman Pro, emisofttan başka antimalware tanımam.

Bunu açıkla böyle zayıf bir Ransomware'yi bile yenemiyorsunuz.

ESET iyidir ama pahalı, McAfee tam böyle yeterli değildir ama ucuzdur kullanılır. Kaspersky tam ayarındadır. BitDefender hem pahalı hem yetersizdir.

Zamanında Kaspersky Total Security kullanırken nette surf yaparken yanlışlıkla tıkladığım sponsorlu siteden 3 dosya yüklemesi başladı tabii Kaspersky nerede? Yok! 3'ünden ikisini engelledi 1'i indi o da mining virüsüydü ekran kartı %99 civarıydı sonra dedim tarama yaparım bulur ne de olsa o kadar para vermişim değil mi bir de üstüne bir de tarama küfreder gibi yüzüme temiz diyor sonra Kaspersky'ı kaldırıp McAfee+ESET+ IObit malwarefighter kurup hepsini temizlemiştim. Şimdi Kaspersky Scorpion bulsa ne yazar!

McAfee 'aralarındaki' en iyi web koruması sunan antivirüs, ESET aralarından en düşük sistemde en iyi çalışanı, BitDefender ise en iyi dosya koruması sağlayan antivirüs Kaspersky'da aralarından en çok reklamı yapılan ama içi fos olan antivirüs.

Yeni konular

Geri
Yukarı