BitDefender güvenilir mi?

Senin de dediğin gibi yıl 2023, artık zararlı yazılımların nasıl bulaştığı hakkında, neler yapabildikleri hakkında pirinç tanesi kadar bilgin var mı?

Var kardeşim var merak etme 2006 yılından beri bilgisayarın Power tuşuna basmadığım bir gün bile yok merak etme. Windows8 geldiğinden beridir her bilgisayar kurulumunda veya formattan sonra yaptığım ilk iş ise Regedit üzerinden Windows Defender'i tamamen kapatmak oluyor. 10-12 yıldır bir kere virüs yediğimi başıma bir şey geldiğini de hatırlamıyorum. Ayrıca 10 yıldır Windows'umun lisansını CMD veya KMSpico üzerinden etkinleştiriyorum. Çok zararlı değil mi ele geçirecekler bilgilerimi :)

Trojan yediğin zaman ilk sen yüklersin:) asıl bu devirde kullanmamak saçmalık.

Trojan yiyecek kadar salak bir kullanıcı değilim. Neye tıklayıp tıklamamam gerektiğini hangi e-posta eklerinin açılıp açılmaması gerektiğine dair her şeyi biliyorum çok şükür.

Nasıl kullanılmıyor hocam Free sürümün bir süresi yok ki. 😄 SS atar mısınız? Nasıl bir uyarı veriyor?

Hocam şimdi denedim siteden bilgisayarıma deneme sürümü attım Kaspersky Plus diyor yanlış mı yaptım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 11
Hocam şimdi denedim siteden bilgisayarıma deneme sürümü attım Kaspersky Plus diyor yanlış mı yaptım?

Yok yanlış değil de kurarken 2 seçenek sunar size deneme sürümü olsun mu olmasın mı diye? Siz deneme sürümünü kabul ettiğiniz için 30 gün boyunca tüm özellikleri aktif olacak sonrasında ise kısıtlı özellikler ile kullanmaya devam edeceksiniz. Kısıtlı dediğime bakmayın gayet yeterli.

Eğer deneme sürümünü sorduğunda hayırı seçseydiniz bu sefer direk Free sürümden başlayacaktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı