Biyoloji hocası beni azarladı

Sene gene iyi mişsin, bize s*lak herif, g*rizek*lı diyorlar.

Geçen kızın birine orr... Dedi kızın ailesi geldi hocayla saç baş kavga ettiler konudakiler bana salladı ama hocanın kafa harbiden güzel.
Birinin dış görünüşünü yargılamak senin işin mi hocam?

Katılıyorum bu traşı olurken Technopat'ta konu açmıştım hatta :D yakıştığı için oluyorum.

Son düzenleme:
Geçen kızın birine orr... Dedi kızın ailesi geldi hocayla saç baş kavga ettiler konudakiler bana salladı ama hocanın kafa harbiden güzel.

Katılıyorum bu traşı olurken Technopat'ta konu açmıştım hatta :D yakıştığı için oluyorum.

Sizin tercihiniz hocam, kimse karışamaz. Bu insanlar çok kendini beğenmiş her şeye bir lafları oluyor kendi haricinde herkesi kusurlu bulurluyorlar.

Kanka herif seni bir kez uyarmış zaten niye fitili ateşliyorsun? Okul harici bir yerde mi çalışıyorsun? Yorgun olduğun için falan mı uyudun?

Kanka herif seni bir kez uyarmış zaten niye fitili ateşliyorsun? Okul harici bir yerde mi çalışıyorsun? Yorgun olduğun için falan mı uyudun?

Okuldan sonra eve gitmeden direkt antrenmana gidiyorum eve geldiğim saat 22.30-23.00 falan yemek yedim falan derken 00.00 oluyor zaten sonraki gün de 06.30 da kalkınca ister istemez uykunuz geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı