Biyolojik Düzenin Evrimi

@AhmedArif Sen evrimi yanlış anlamışsın! Sanırım sandığın evrim süreci şu örneğe benziyor; ressam bir resim yapar, arkasından başka bir tuvale eski resme bakarak, hem kopya çeker, hemde daha iyi hale getirmeye çalışır ve yeni model ortaya çıkar.

Evrim sürecine şu şekilde örnek verebilirim; bir resim vardır, resim zamanla yıpranır ve toprakta çözünür. Bu olayı tersine çevir.

@GCN Ben gerçekliğin algılayamadığımız kısımları olduğu kanısındayım. Kör birisine renkleri anlatamayacağımız gibi biz de, gerçeklik spektrumunun o kısmını gerekli organ ya da aletlerimiz olmadığı için algılayamıyoruz. Ve felsefeyle bilimin cevaplayamadığı tüm soruların cevabı spektrumun o kısmını keşfettiğimizde çözülecek. (y)

Büyük Patlama da bence şu şekilde olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vakum bozunması denen olay gerçekleşir, evren tabiri caizse sıfırlanır ve kararlı hale gelir, daha sonra bunun üzerinde -fitili ateşleyen olay tam bir muamma- yeni bir sistem vuku bulur.

Ara formlar nerede ?
Burda sayın bilim düşmanı arkadaşım...İnternette kimi kaç yaşından itibaren düzebileceğine bakmak yerine bu konuyu araştırsaydın çok rahat bulabilirdin..Hoş yine görmezden geleceksin ve ilkokul biyoloji bilginle aklınca çürütmeye çalışacaksın ama olsun..Ben üzerime düşeni yapiyim de...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben evrim düşmanı değilimi, hatta evrimin var oluşu dini etkilemediğini düşünüyorum.
Lakin her ne kadar gerçek olsa da insanoğlu 2 milyon yıllık bir süreci inceleyemez.
Şu da var önümüze atılan onlarca sahte ara formları unutmayın, rica ediyorum youtube videoları ile cevap vermeyin.

Bakın lütfen sadece youtube videoları izlemeyin. Ben evrim yok,yalan demiyorum, ortada çok kirli bilgiler,sahte ara formlar vs. Benim görüşüm evrim her ne kadar olsa da aradaki boşluklar uzun süre doldurulamayacak belki de hiçbir zaman zamanla göreceğiz.

"Ara Geçiş" Türü diye bir şey, bilimsel olarak YOKTUR! Bu terim bilimsel DEĞİLDİR ve Evrim Karşıtları tarafından uydurulmuştur". www.evrimagaci.org/fotograf/26

Neo-Darwinist Teori'nin kurucularından evrimci George Gaylord Simpson, “İnsandan Önceki Hayat” adlı eserinde, memelilere dair ara form olmağını belirtir. www.sorularlaevrim.com/makale/gecis-ara-formlari-139.html

Aslında canlılar içindeki/arasındaki değişim durağan bir durum olmadığı için herhangi bir canlıya ara form demeden önce biraz daha düşünmek gerekiyor. www.evrimagaci.org/makale/171

Ben evrim düşmanı değilimi, hatta evrimin var oluşu dini etkilemediğini düşünüyorum.
Lakin her ne kadar gerçek olsa da insanoğlu 2 milyon yıllık bir süreci inceleyemez.
Şu da var önümüze atılan onlarca sahte ara formları unutmayın, rica ediyorum youtube videoları ile cevap vermeyin.

Bakın lütfen sadece youtube videoları izlemeyin. Ben evrim yok,yalan demiyorum, ortada çok kirli bilgiler,sahte ara formlar vs. Benim görüşüm evrim her ne kadar olsa da aradaki boşluklar uzun süre doldurulamayacak belki de hiçbir zaman zamanla göreceğiz.

"Ara Geçiş" Türü diye bir şey, bilimsel olarak YOKTUR! Bu terim bilimsel DEĞİLDİR ve Evrim Karşıtları tarafından uydurulmuştur". www.evrimagaci.org/fotograf/26

Neo-Darwinist Teori'nin kurucularından evrimci George Gaylord Simpson, “İnsandan Önceki Hayat” adlı eserinde, memelilere dair ara form olmağını belirtir. www.sorularlaevrim.com/makale/gecis-ara-formlari-139.html

Aslında canlılar içindeki/arasındaki değişim durağan bir durum olmadığı için herhangi bir canlıya ara form demeden önce biraz daha düşünmek gerekiyor. www.evrimagaci.org/makale/171
Ortada çok kirli bilgiler ve ara formlar var,youtube videolarıyla yanıt vermeyin demişssin ama gönderdiğin makale ve fotograf kaynaklarının hepsi benim gönderdiğim video kaynağıyla aynı(Evrim ağacı)Kendinle bile çelişkideyken başka insanlarla zıt düşmeni garipsemiyosundur herhalde...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı