Bloodborne hakkında ne düşünüyorsunuz?

Build değiştirerek deneyin Dark Souls'ları. Kendinize göre bir bildiği bulursanız zevk alırsınız. Ağır oynanış değil de Sekiro gibi hızlı oynanış arıyorsanız boş verin size göre değil.

Ağır oynanış falan umursamıyorum çoğunu zaten yarısına kadar oynadım bir tek 2. oyun çok sardı onlada karlı bir bölümde yollarımız ayrıldı.

En zevkli boş savaşları Sekiro'da bence. Ya da sürekli takalım atıp kaçmak bana gelmiyor.

En zevkli boss savaşlarının Sekiro'da olması sizinle ilgili bir durum değil. Sekiro oyuncuyu elinde tutmayı çok iyi başarıyor. O Combat'taki 10 saniye sonrasını görememe hissiyatı savaşa ayrı bir heyecan katıyor. Savaş sisteminin zevkli olması da üstüne binince, tekrar etmeyen bossların lezizliği de üstüne binince ooohh deme keyfine.

Beni de etiketleyin. Özellikle Sekiro incelemesine.

Tabii hocam :)

En zevkli boss savaşlarının Sekiro'da olması sizinle ilgili bir durum değil. Sekiro oyuncuyu elinde tutmayı çok iyi başarıyor. O Combat'taki 10 saniye sonrasını görememe hissiyatı savaşa ayrı bir heyecan katıyor. Savaş sisteminin zevkli olması da üstüne binince, tekrar etmeyen bossların lezizliği de üstüne binince ooohh deme keyfine.

Tabii hocam :)
Ben de okumak isterim incelemenizi. Etiketleyin veya inceleme konunuzu buraya paylaşın hocam sıkıntı olmazsa.

Ooohh deme 20 küsur kere ölmeye😅

:D vallahi bana iyice bir gaz geliyor Demon's Souls incelemesi de patlatacağım. Bugün bana uyku yok sanırım. Olsun miyazaki reis sana değer. @bilmemem size özel ilk Sekiro incelemesi paylaşacağım ama.

Ben de okumak isterim incelemenizi. Etiketleyin veya inceleme konunuzu buraya paylaşın hocam sıkıntı olmazsa.

Sıkıntı olmaz hocam etiketlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı