Bluetooth kulaklık tercihi

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    11
Hardware Plus Bu kanalın bir videosu vardı kulaklıklarla ilgili onu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bahsettiğim video.
İzledim ve fikrim değişmedi. Airdots'da iyi ancak Gt1'de oyun modu, dokunmatiği, olması beni cezbediyor. Ayrıca izlediğim çoğu Airdots ve Gt1 karşılaştırma videosunda Gt1'i önermeleri beni bu karara iten etkenlerden biri oldu.

Airdots da iyi ancak GT1'de oyun modu, dokunmatiği, olması beni cezbediyor.

Haylou GT1 kullanıyorum şu zamana kadar hiç oyun modunu kullanma ihtiyacı duymadım. Ürünün dokunmatiğine alışmakta çok zorlandım 1 ay falan zor kullandım dokunmatiğini ama şu an pek sıkıntı çıkarmıyor.

Haylou GT1 kullanıyorum şu zamana kadar hiç oyun modunu kullanma ihtiyacı duymadım. Ürünün dokunmatiğine alışmakta çok zorlandım 1 ay falan zor kullandım dokunmatiğini ama şu an pek sıkıntı çıkarmıyor.
Sizde deneyimlerinizi aktarabilir misiniz acaba? Sorularım şunlar:

-Bağlantı gibi sorunlar yaşıyor mu?
-USB BT Dongle ile Pc'ye bağlanıyor mu?
-Şarjı kaç saat gidiyor?
-Ses seviyesi nasıl?
-Ayrıca Gt1'den başka kulaklık kullandınız mı? (Anketteki veya herhangi bir kablosuz kulaklık)
-Kutusuyla birlikte şarjı kaç saat gidiyor ortalama?
-Ürüne sahip olmanızın ardından ne kadar zaman geçti?
-Üründe herhangi bir deforme, dokusal bozukluk vb. şeyler oldumu?
Redi airdots S çıktı Türkiye versiyonu yok daha.
Onda gecikmeyi 16ms çekmişler.
Akşam inceleyeceğim. Aman aman bir kulaklık değilse beklemem sanırım.

-USB BT Dongle ile Pc'ye bağlanıyor mu?
-Şarjı kaç saat gidiyor?
-Ses seviyesi nasıl?
-Ayrıca Gt1'den başka kulaklık kullandınız mı? (Anketteki veya herhangi bir kablosuz kulaklık)
-Üründe herhangi bir deforme, dokusal bozukluk vb. şeyler oldumu?

Bağlantı sorunu hiç yaşamadım kutudan çıkardığımda otomatik olarak bağlanıyor.
Bilgisayarımda kablolu bağlantı olmadığı için ve kablosuz+bluetooth bağlantı ile internet hızı düştüğü için bilgisayarda kullanmadım.
Kaç saat olduğunu ölçmedim ama şarj konusunda sıkıntı yaşamadım.
Ses seviyesi baya yüksek ama maksimuma alınca doğal olarak dışarıya ses veriyor.
GT1'den önce Juo sports isimli kulaklığı ve JBL bir kulakiçi kulaklığa(T110'du yanlış hatırlamıyorsam)Mi bluetooth receiver bağlayarak kullanmıştım ve en memnun kaldığım GT1 oldu. 2-3 aydır kullanıyorum. Ürünün kutusu çok çabuk çiziliyor şarj kablosunu kutuya takarken kutuyu da baya çizmiştim.

KZ S1D almanı öneririm. Pek fazla inceleme videosu yok ama Enes Özen kanalının incelemesini izlersen daha iyi fikrin oluşur. Ben kullanıyorum müzik dinlemek için efsane bir kulaklık.

Yaklaşık 6 aydır Haylou GT1 kullanıyorum ve yorumum şu:

Artıları:
+Baslar ve tizler iyi dengelenmiş ne çok boğuyor ne de az veriyor tam kıvamında hissettiriyor basları.
+Tuş derdi yok dokunmatikle kulaklığı kulağınızdan oynatmadan işlem yapabiliyorsunuz.
+Uzun kullanımda kulağı yormuyor, küçük olduğu için kötü görünmüyor.
+Pil ömrü çok ahım şahım değil fakat 3 saat kesintisiz dinlediğim zamanlar oldu.
+Kutusu elips şeklinde küçük ve hoş bir görüntüsü var ayrıca kapağı mıknatıslı.
+Kulaklıkları tekli şekilde kullanabiliyorsunuz tek sağ ve tek sol olarak. (Redmi Airdots ilk önce sağ ve sonra sol şeklinde bağlantı kuruyor cihazla.)
+Kulaklıkları kutusundan çıkardığınız gibi bağlanıyor.

Eksileri:
-Redmi Airdots'a göre basları az fakat Redmi Airdots yükse seste kulağı yoruyor.(Bas sever olarak benim için eksi fakat ekolayzer ile halledebilirsiniz.

-USB BT dongle ile PC'ye bağlanıyor mu?
-Şarjı kaç saat gidiyor?
-Ses seviyesi nasıl?
-Ayrıca GT1'den başka kulaklık kullandınız mı? (Anketteki veya herhangi bir kablosuz kulaklık)
-Üründe herhangi bir deforme, dokusal bozukluk vb. şeyler oldu mu?

Yaklaşık 1 yıldır Redmi Airdots kullanıyorum. Ses deneyimi gerçekten iyi ben denemedim ama bir arkadaşım PUBG Mobile oynarken ses gecikmesi yaşadığını söylüyor. Şarj olarak gerçekten çok iyi 3-4 hafta şarja takmadığımı biliyorum. Fakat tek sorunu var. Dışarda giderken kulaklığı takıp kulaklığın mikrofonu üzerinden konuşamazsın. Mikrofon da ses engelleyici namına hiçbir şey yok. Benim duymadığım şeyleri arkadaşım duyuyor yahu :D. Kısacası beklentin ne üzerinde müzik dinlemek film izlemekse falan alabilirsin. Fakat spor yaparken biriyle konuşurum. Oyun oynarım falan dersen hiç bulaşma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı