Boruto 216. bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mangayı okuyor musunuz bilmiyorum fakat,
Code'un (17 yaşında olması lazım) Naruto'dan daha güçlü olduğu söyleniyor. 17 yaşındaki bir çocuk nasıl hayatı savaşların içinde geçen bir efsaneden daha güçlü olabiliyor?
benim gözümde bitti gibi bir şey artık, fakat sadece bizim karakterlerin hatırına izliyorum. Bu seride mantık diye bir şey kalmadı.
Güçlü dediğiniz sadece isshiki daha güçlü, o kadar. Bir de kaguya. Gerisi tıraş.

Hocam code isshikiden 5-6 belki onlarca kat daha güçlü :D
Bir de ondan daha güçlü olan Aida , ondanda güçlü olan adını unuttuğum kardeşi var.
Ayrıca daha ne idüğü belirsiz "otsutsuki god" denen arkadaş var.
Code'un üstünde sınırlayıcı var şu an fakat ona rağmen jigen gibi naru+sasu ikilisinin eline verebilir rahatlıkla.

Bir de ondan daha güçlü olan Aida , ondanda güçlü olan adını unuttuğum kardeşi var.
Code'un üstünde sınırlayıcı var şu an fakat ona rağmen jigen gibi naru+sasu ikilisinin eline verebilir rahatlıkla.
Bu aptal Boruto'nun karması ne zaman doğru dürüst bir işe yarayacak merak ediyorum açıkcası.

Karma var onda bir zahmet yensin tabi, fakat benim demek istediğim Naruto Kurama'sız güçsüz değil, sadece tek gücü Kurama değil mangayı okuduysanız Amado da diyordu Code'a karşı galip gelemez diye, üstleik sınırlayıcıları olduğu halde. Sınırlayıcısız evet Jigen'den bile daha güçlü ona bir lafım yok zaten. Ayrıca sadece karma sayesinde güçlü. Ama şu haliyle Naruto'nun onu patates etmesi lazım. Düşmanı güçlü göstermek için ellerinden geleni ardına koyuyorlar.

Karma var onda bir zahmet yensin tabii, fakat benim demek istediğim Naruto Kurama'sız güçsüz değil, sadece tek gücü kurama değil mangayı okuduysanız amado da diyordu Code'a karşı galip gelemez diye, üstleik sınırlayıcıları olduğu halde. Sınırlayıcısız evet Jigen'den bile daha güçlü ona bir lafım yok zaten Karma sayesinde güçlü. Ama şu haliyle Naruto'nun onu patates etmesi lazım. D üşmanı güçlü göstermek için ellerinden geleni ardına koyuyorlar.

Düşman god level olacak, sonra boruto güçlenecek , gelecek çaaat alınlarının ortasına "yat aşşa" çekecek :D

Aslında Jiraiya'nın gidişi, war arc falan benzer şeyler olmuştu shippuden ve normal Naruto serisinde, birden ağzından su atan kötü ninjalardan dünyayı bilmem kaç parçaya bölebilecek olan Juubi'ye ve o düşmanı ezip geçen Naruto ve Sasuke'ye gelmişti olay.

Fakat aradaki fark birinde sıfırdan bir hikaye var iken şuankinde sevdiğimiz karakterleri bozuk para gibi harcayan bir hikaye var :)

Madara aslında bizi böyle bir seriden korumaya çalışıyordu...
Bu aptal Boruto'nun Karma'sı ne zaman doğru dürüst bir işe yarayacak merak ediyorum açıkçası.

Bu spoiler değil kendi fikrim.
O Karma ve içindeki kahrolası albino uzaylı yüzünden 5. büyük ninja savaşı çıkacak ahada yazıyorum buraya.

Çok tehlikeli olduğunu anlayınca tüm dünya Boruto'yu öldürmek isteyecek :D

Şaka bir yana sadece Naruto Kurama'ya gerek duymadan tüm köylerin kagelerini sololar :D

Bence artık para için yapıyorlar artık beni sıktı çünkü barutoda bitse iyi olur saruto ne aga.

Saruto fanmade, çıkmayacak diye biliyorum.
Ve katılıyorum keşke time skip gelmeden önce ya da baryon mode gördükten sonra animesi final verse.
Ayrıca şu an bile güç olarak fazla suyu çıktı evrenin.
Saruto çıkarsa dbs bozması fightlar izleriz galaxilerin arada kaynadığı vb.

Geri
Yukarı