Sürprizbozan Boruto hakkında

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Naruto ve Sasuke'yi de öldürselerde, bıraksam seriyi bende. Naruto, Sasuke ve eski jenerasyon dışında beni bu seride tutan hiçbir şey yok. Hatta keşke Boruto ölsede ana karakter Naruto olsa ama böyle birşey olmayacağı için hayal kurmaya gerek yok.

Naruto ve Sasuke'yi de öldürselerde, bıraksam seriyi bende. Naruto, sasuke ve eski jenerasyon dışında beni bu seride tutan hiçbir şey yok. Hatta keşke boruto ölsede ana karakter Naruto olsa ama böyle bir şey olmayacağı için hayal kurmaya gerek yok.

Hocam öldü sayılır bence bir işe yaramayacaklar artık.

Hocam öldü sayılır bence bir işe yaramayacaklar artık.
Valla içimi dökmek istiyorum, kim buldu bu Boruto'yu da nerden akıllarına geldi bu saçma sapan bir çocuğun animesini çıkartmayı? Naruto varken Sasuke varken Boruto kim oluyor ya? Ne özelliği var? Kendileri de farkında herkesin Naruto ve Sasuke için izlediğini, Boruto için izlemediğini. Şu anki senaryoyu Naruto üzerinden yazabilirlerdi, 19 yaşındaki haliyle (en geç). Bir de yaşlandırtmışlar adamı, benim gözümde ve eminim ki herkesin gözünde Naruto ya çocuk halinde veya genç halindeki afacan, enerjik bir gençtir. Ne One Piece'de ne Hxh'da ne başka bir animede ana karakterin çocuğunun üzerinden giden hikaye duymadım ben, böyle saçmalık olamaz. Nerflemeye çalışmaları da cabası. Gel de sakin kal.

Kusura bakmayın sizin yoruma döktüm içimdekileri, ama eminim ki siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur.

Son düzenleme:
Vallahi içimi dökmek istiyorum, kim buldu bu Boruto'yu da nereden akıllarına geldi bu saçma sapan bir çocuğun animesini çıkartmayı? Naruto varken sasuke varken boruto kim oluyor ya? Ne özelliği var? Kendileri de farkında herkesin Naruto ve sasuke için izlediğini, boruto için izlemediğini. Şu anki senaryoyu Naruto üzerinden yazabilirlerdi, 19 yaşındaki haliyle (en geç). Bir de yaşlandırtmışlar adamı, benim gözümde ve eminim ki herkesin gözünde Naruto'ya çocuk halinde veya genç halindeki afacan, enerjik bir gençtir. Ne One Piece'de ne Hxh'da ne başka bir animede ana karakterin çocuğunun üzerinden giden hikaye duymadım ben, böyle saçmalık olamaz. Nerflemeye çalışmaları da cabası. Gel de sakin kal.

Kusura bakmayın sizin yoruma döktüm içimdekileri, ama eminim ki siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur.

Hocam düşüncelerimi yazmışısınız teşekkürler. Bize Naruto ile çok uzun bağ kurduttular 500 bölüm boyunca duygularına ortak olduk çocukluğumdan büyümesini gördük. Boruto kim hacı ya bize bağ bile kurdutmadılar sinir bozucu bir velet gibi tanıttılar hiçbir vasfı yok neden bu inat anlamamıyorum.

Arkadaşlar kurama ölmese bile bir anlamı olmazdı.
Sadece sevdiğimiz bir karakter hayatta olurdu bu kadar.

Çünkü animedeki güç çıtası aşırı yukarı çıktı, Naruto'nun içine juubi bile mühürleseler yetersiz kalacak yeni düşmanlara karşı.

Aşağıda yazacaklarım mangadan bilgiler , fakat spoiler içermiyor.

Şimdi animede görülen "Code" isimli biri var, bu çocuk üstünde güç sınırlayıcı olmasına rağmen Isshiki'ye kafa tutabilecek güçte.

"Code" isimli arkadaşın sınırlayıcısız halinden bile çok daha güçlü olan , henüz animede gözükmedi galiba , bir kız var ismi "Eida".

Bu "Eida"nın bir de küçük kardeşi var 9-10 yaşlarında ismi "Daemon".
"Daemon" isimli velet ablası ve "Code"un toplamından bile çok çok daha güçlü 9-10 yaşında olmasına rağmen.
Şimdi düşününce daha time skip bile gelmemişken bu kadar güçlü olan düşmanlar varsa time skip sonrası çıta nereye çıkar ?

Şu durumda Kurama'nın ve Naruto'nun gücü aşırı komik kalıyor bu düşmanlara karşı.
Naruto + Juubi bile zayıf kalıyor bu düşmanlara karşı...

Son düzenleme:
Bir cacık olmayan Boruto Sasuke'ye saplıyor, Kurama ölüyor bu ne ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence bu mangadan daha iyi işlenmiş, manga üzerinde "görüşürüz" deyip geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı