Boruto 216. bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Final wardaki six path Naruto hepsinden daha iyiydi ama sonra neden olduğunu anlamadım six path özelliği gitti. Baryon mod animesinde hayal kırıklığı zaten boruyonun çizimleri berbat.
Six path Naruto'nun çizimi ve en iyi moduydu görünüş ve güç olarak.
Belki baryon daha güçlü olabilir ama six path daha havali idi.

Boruto'nun çizimleri aşırı berbat. Ve genel olarak böyle büyük savaşlar çıkmıyor Full filler basıyorlar sonra Sasuke ile Naruto dayak yiyor gene filler giriyor filen. Açıkçası sadece para kazanabilmek için devam ettirilmiş bir seri. Son bölümlerini sevmeye başladım.

Final wardaki six path Naruto hepsinden daha iyiydi ama sonra neden olduğunu anlamadım six path özelliği gitti. Baryon mod animesinde hayal kırıklığı zaten boruyonun çizimleri berbat.
Six path Naruto'nun çizimi ve en iyi moduydu görünüş ve güç olarak.
Belki baryon daha güçlü olabilir ama six path daha havali idi.

Kesinlikle katılıyorum.
Ayrıca o konu çok muamma, internette çok fazla hagoromo > all otsutsuki muhabbetleri dönüyor, eğer doğru ise böyle olduğu mantıken onun gücüne sahip oldukları için çok daha güçlü olmaları gerekir ama tutarsızlık oluyor bu sefer :D

Aslında hagoromo gelip şunlara evcil bir juubi verse güzel olur hem sevdiğimiz karakterler çöp olmaz gözümüzün önünde :D

Kesinlikle katılıyorum.
Ayrıca o konu çok muamma, internette çok fazla hagoromo > all otsutsuki muhabbetleri dönüyor, eğer doğru ise böyle olduğu mantıken onun gücüne sahip oldukları için çok daha güçlü olmaları gerekir ama tutarsızlık oluyor bu sefer :D

Aslında hagoromo gelip şunlara evcil bir juubi verse güzel olur hem sevdiğimiz karakterler çöp olmaz gözümüzün önünde :D

Merak ettiğim diğer bir şey ise Shakaku Naruto'nun kızı için Jinchuuriiki olacak gibi bir şey olacak demişti. Tekrar Juubi'den parça bölünüp Naruto'nun kızına mı mühürlenecek açıkçası merak ediyorum.

Merak ettiğim diğer bir şey ise shakaku Naruto'nun kızı için jinchuuriiki olacak gibi bir şey olacak demişti. Tekrar Juubi'den parça bölünüp Naruto'nun kızına mı mühürlenecek açıkçası merak ediyorum.

Aslında o konu hakkındaki en yaygın teori Kurama'nın Himawari'de dirilmesi.
Sizin dediğiniz olursa izleyiciler "Naruto var iken neden Himawari?" diye bayağı linç atarlar.

Geri
Yukarı