Boruto 216. bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında hikaye hiç borutoya kaymadan Naruto üzerinden devam etseydi daha iyi olabilirdi, ne de olsa kehanetteki "barış ya da yıkım" getirecek çocuk o.
Hep onu düşünüyorum ya, nerden akıllarına geldi bu Allah'ın cezası çocuk, devam ettiler buna hikaye yaptılar. Hem Naruto'yu hem diğer arkadaşlarını yaşlandırdılar ve nerflediler, küçücük çocuğa bıraktılar her şeyi. Hikayeye The Last hallerinden devam edebilirlerdi. Otsutsuki vs. olaylarına ordan girselerdi güzel olurdu, genç ve güçlü Naruto olarak.

pdh61gos7da01.png

Bilmiyorum ama The Last filminde gözleri sapasağlamdı.

O zaman neden sasukenin 9 tomoe rinnegan i duruyor ki?

Rinnegan başka çünkü.
Rinnegan hagoromo çakrasına sahip kişilerde olur, yani ashura ve indra reenkarnelerinin çakralarının birleşmesi gerek.

Sasuke'nin tek gözünde olması ve ems özelliklerinin korunması için hagoromo müdahale etti diye hatırlıyorum ama emin değilim tam.
pdh61gos7da01.png

Bilmiyorum ama the last filminde gözleri sapasağlamdı.

Harbi bu nasıl oluyor bende anlamamıştım.
Çizim hatasıydı galiba...
Çünkü meteoru patlattığı kısımda gözüküyor rinneganı, databook gibi yerlerdede sürekli açık olarak gözüküyor.

Rinnegan başka çünkü.
Rinnegan hagoromo çakrasına sahip kişilerde olur, yani ashura ve indra reenkarnelerinin çakralarının birleşmesi gerek.

Sasuke'nin tek gözünde olması ve ems özelliklerinin korunması için hagoromo müdahale etti diye hatırlıyorum ama emin değilim tam.

Bine bir ashura ve indra reakanarasyonu geçiren Naruto ve sasuke borutoda acayip nerf yedi hatta Naruto resmen işe yaramaz, sasuke sürekli iş yapiyor sasuke kurtarıyor.
Sırf boruto ve kawaki buff ı için güzelim karakterlere yazık oldu.

Hep onu düşünüyorum ya, nereden akıllarına geldi bu Allah'ın cezası çocuk, devam ettiler buna hikaye yaptılar. Hem Naruto'yu hem diğer arkadaşlarını yaşlandırdılar ve nerflediler, küçücük çocuğa bıraktılar her şeyi. Hikayeye the last hallerinden devam edebilirlerdi. Otsutsuki vs. olaylarına oradan girselerdi güzel olurdu, genç ve güçlü Naruto olarak.

Naruto hala çok güçlü, sadece otsutsukilerin gücünün afedersiniz b..u çıkarılmış :D

Boruto serisindeki Naruto, shippuden war arcdaki juubidarayı kendi başına alabilecek güçte sadece kcm ile.

Bine bir ashura ve indra reakanarasyonu geçiren Naruto ve sasuke borutoda acayip nerf yedi hatta Naruto resmen işe yaramaz, sasuke sürekli iş yapiyor sasuke kurtarıyor.
Sırf boruto ve kawaki buff ı için güzelim karakterlere yazık oldu.

Otsutsukileri o kadar güçlü yaptılar ki reenkarnasyon olmanın bir avantajı kalmadı, reenkarnasyonun size vereceği gücün onlarca katını basit bir "Karma" verebiliyor zaten.

Örneğin. Jigen.

Naruto hala çok güçlü, sadece otsutsukilerin gücünün afedersiniz b. U çıkarılmış :D

Boruto serisindeki Naruto, shippuden war arcdaki juubidarayı kendi başına alabilecek güçte sadece kcm ile.

Otsutsukileri o kadar güçlü yaptılar ki reenkarnasyon olmanın bir avantajı kalmadı, reenkarnasyonun size vereceği gücün onlarca katını basit bir "Karma" verebiliyor zaten.

Örneğin. Jigen.

Otsutsukileri gören juudara mezarından ters döndü ya o derece güçlüler.
Benim tek diyeceğim normal kurama chakra mod otsutsukilerin üstesinden gelemeyecek kadar Low kalıyor ancak six path mode veya baryon mod iş görecek gibi görünüyor.

Otsutsukileri gören juudara mezarından ters döndü ya o derece güçlüler.
Benim tek diyeceğim normal kurama chakra mod otsutsukilerin üstesinden gelemeyecek kadar Low kalıyor ancak six path mode veya baryon mod iş görecek gibi görünüyor.
Kurama şehid oluyor hocam Baryon ile o yüzden sürekli olması zor.

Naruto hala çok güçlü, sadece otsutsukilerin gücünün afedersiniz b..u çıkarılmış :D
Mangayı okuyor musunuz bilmiyorum fakat,
Code'un (17 yaşında olması lazım) Naruto'dan daha güçlü olduğu söyleniyor. 17 yaşındaki bir çocuk nasıl hayatı savaşların içinde geçen bir efsaneden daha güçlü olabiliyor?
Benim gözümde bitti gibi birşey artık, fakat sadece bizim karakterlerin hatırına izliyorum.Bu seride mantık diye bir şey kalmadı.
Güçlü dediğiniz sadece İsshiki daha güçlü, o kadar. Bir de Kaguya. Gerisi traş.

Geri
Yukarı