Sürprizbozan Boruto hakkında

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bir cacık olmayan boruto Sasuke'ye saplıyor, kurama ölüyor bu ne ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence bu mangadan daha iyi işlenmiş, manga üzerinde "görüşürüz" deyip geçiyor.

Hocam ağlayacak kıvama geldim ama olayın saçmalığından dolayı hissileştim bir anda.

Hocam ağlayacak kıvama geldim ama olayın saçmalığından dolayı hissileştim bir anda.

Bendede tam aynısı oldu, bide arkada ki outro müziği çöp olduğu için öyle oldu.
unknown.png

Yakında o aptal filler bölümler gelir.

Bir cacık olmayan Boruto Sasuke'ye saplıyor, Kurama ölüyor bu ne ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence bu mangadan daha iyi işlenmiş, manga üzerinde "görüşürüz" deyip geçiyor.
Harbi ya. Kishimoto'nun sadece parayı önemsediğini yarattığı karakterlere saygısının olmadığını düşünüyorum. 22 yıllık bir efsane ölmüş. Adam sadece 1 panel Kurama'nın ölümüne ayırmış ondan sonra Kurama'nın adı geçmiyor bile. Allah'tan One Piece böyle değil. 2 bölümlük karakterin ölümünü bile üzücü yapabiliyor Eiichiro Oda.

Harbi ya. Kishimoto'nun sadece parayı önemsediğini yarattığı karakterlere saygısının olmadığını düşünüyorum. 22 yıllık bir efsane ölmüş. Adam sadece 1 panel Kurama'nın ölümüne ayırmış ondan sonra Kurama'nın adı geçmiyor bile. Allah'tan One piece böyle değil. 2 bölümlük karakterin ölümünü bile üzücü yapabiliyor eiichiro oda.

Kishimoto zaten açıklamıştı galiba, Boruto serisinde Boruto ve arkadaşlarının güçlenmesi için eski jenerasyonun ölmesi hiç sorun değil demişti.

Ayrıca dediğiniz doğru animede biraz daha uzun ve duygusal tutmuşlar ama mangasında resmen şöyle olmuş:

--Naruto yalan söyledim o gücün bedeli benim hayatımdı.

-Ne diyorsun kurama?

--Ölüyorum diyorum.

-Ha tamam bb.

--Bb.

Utanmasa böyle yazacakmış kishimoto.

Harbi ya. Kishimoto'nun sadece parayı önemsediğini yarattığı karakterlere saygısının olmadığını düşünüyorum. 22 yıllık bir efsane ölmüş. Adam sadece 1 panel Kurama'nın ölümüne ayırmış ondan sonra Kurama'nın adı geçmiyor bile. Allah'tan One Piece böyle değil. 2 bölümlük karakterin ölümünü bile üzücü yapabiliyor Eiichiro Oda.

Para olunca işin içinde öyle oluyor tabii.

Yeni bölümü izlediniz mi beyler ?
Az önce izleyeyim dedim gram sarmadı,
Artık Naruto ve Sasuke ikilisinin bitmesi soğuttu galiba beni.

Seriyi çabuk bitirmek için acele etmişler gibi gözüküyor.
Naruto'ya kıyasla Boruto animesinin yaş kitlesi küçüklere hitap ediyor gibi gözüktü bana.
Malum sahneyi ve ilk birkaç bölüme baktım, beni içine çekmedi.
Chainsaw Man gelene kadar One Piece izleyerek zaman öldüreceğim.
Darısı size. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı