Sürprizbozan Boruto hakkında

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yeni bölümü izlediniz mi?
Az önce izleyeyim dedim gram sarmadı,
Artık Naruto ve sasuke ikilisinin bitmesi soğuttu galiba beni.

Kurama ve rinnegan olaylarının yaşandığı bölümler izlediğim ilk ve son boruto bölümleri.

Daha eğlenceli olanları izlemeyi tercih ederim, yeni Demon Slayer ve Takt Op. Destiny bölümleri gibi.

İleride Naruto veya Sasuke power up alırsa belki izlerim ama bunların daha günümüz mangasına yetişmesi 1.5 yıl falan alır :D
Ayrıca söylüyorum, bana kalırsa manga daha yarılanmadan anime final verecek izlenmediğinden.

Mangasıda erken bitirilecek satılmadığı için.

Güzelim hikaye, karakter ve güç dengesini yok edip geçti adamlar.

Seriyi çabuk bitirmek için acele etmişler gibi gözüküyor.
Naruto'ya kıyasla Boruto animesinin yaş kitlesi küçüklere hitap ediyor gibi gözüktü bana.
Malum sahneyi ve ilk birkaç bölüme baktım, beni içine çekmedi.
Chainsaw Man gelene kadar One Piece izleyerek zaman öldüreceğim.
Darısı size. :)
One Piece cidden harika ya 511 bölüm izledim hala kendi çizgisinde ilerliyor. 30 bölümlük Marineford arc'ın 200 bölümlük Shinobi World War arc'ından daha iyi olması kesinlikle büyük bir başarı.

Konuya dönecek olursak Kurama öldü 1 bölüm sonra herkes unuttu. Olmaz olsun böyle seri.

Konuya dönecek olursak Kurama öldü 1 bölüm sonra herkes unuttu. Olmaz olsun böyle seri.
Boruto serisinden beklentisi olan yok zaten. :)

One Piece serisini ara vererek izleyeceğim, özellikle Luffy'yi sevdim.
Mıy mıy ağzı durmayan özgüvensiz yapamam edemem demeyen bir karakter olduğu için tuttum.
İlk 100 bölümü bitirdikten sonra ara verdiğim serilere devam edeceğim.
Ergo Proxy, Pshyco Pass, Ghost In The Shell, Darken Than Black ve Mobile Suit Gundam gibi serileri sona bıraktım keyfine varmak için. :)

30 bölümlük marineford Arc'ın 200 bölümlük shinobi World War arc'ından daha iyi olması kesinlikle büyük bir başarı.

Konuya dönecek olursak kurama öldü 1 bölüm sonra herkes unuttu. Olmaz olsun böyle seri.

Bence en fazla 4-5 gün süren bir savaşı 200+ bölüm yapmak daha büyük başarı :D

Aynen öyle, aynısı shippuden serisindede oldu, jiraiya öldü adam sadece pain yenilene kadar hatırlandı.
Neji öldü üstünden 1 gün bile geçmeden unuttular, hinata Naruto'ya aşkını ilan edecek anı buldu.

One piece hariç neredeyse tüm çok fazla bilinen animeleri izledim, ama gözüm korkuyor başlamaya.
Sizce başlayayım mı? Değer mi?

Bence en fazla 4-5 gün süren bir savaşı 200+ bölüm yapmak daha büyük başarı :D

Aynen öyle, aynısı shippuden serisindede oldu, jiraiya öldü adam sadece pain yenilene kadar hatırlandı.
Neji öldü üstünden 1 gün bile geçmeden unuttular, hinata Naruto'ya aşkını ilan edecek anı buldu.

One piece hariç neredeyse tüm çok fazla bilinen animeleri izledim, ama gözüm korkuyor başlamaya.
Sizce başlayayım mı? Değer mi?
Valla One Piece bir sabır animesi öyle Naruto ya da Dragon Ball gibi full savaş ile geçmiyor. Eğer ana karakter gelsin herkesin içinden geçsin diyorsan yanından bile geçme. Animede sadece ana karakter değil yan karakterler de bir o kadar önemli. 5 saniye gözüken birisi ileride çok önemli birisi olarak karşımıza çıkabilir. İlk bölümlerde ismi geçen biri 300+ bölüm sonra karşımıza çıkabilir. Savaş animasyonları pek iyi değil. Efsane sahnesi pek yok ama geldiği zaman öyle bir gelir ki "İşte One Piece budur abi ya" dersin. Anime'de ırkçılık, kölelik, devrimciler, yer altı örgütleri gibi çeşitli şeyler mevcut. Bu da seriyi daha zengin içerikli yapıyor.
Boruto serisinden beklentisi olan yok zaten. :)

One Piece serisini ara vererek izleyeceğim, özellikle Luffy'yi sevdim.
Mıy mıy ağzı durmayan özgüvensiz yapamam edemem demeyen bir karakter olduğu için tuttum.
İlk 100 bölümü bitirdikten sonra ara verdiğim serilere devam edeceğim.
Ergo Proxy, Pshyco Pass, Ghost In The Shell, Darken Than Black ve Mobile Suit Gundam gibi serileri sona bıraktım keyfine varmak için. :)
Luffy cidden harika bir ana karakter. Naruto gibi -ailesini öldüren kişi olsan bile- "Kanka gel bizden ol" demiyor. Sen küçük bir köpeğin bile anılarını yok edersen, Luffy senin içinden geçecek demektir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı