Boşalmadan bitirilen mastürbasyon ileride problem çıkarır mı?

memetbaba54

Femtopat
Daha fazla  
Son zamanlarda bu konu ile alakalı çok şey okudum ve kafama takıldı ondan ihtiyaç duydum konu açmaya. Ben 2023 yazında bu konularda bilgisizdim, her gün sürtünerek yapıyordum ve boşalmadan bırakıyordum. Birkaç ay durum böyleydi okullar açılınca çok azalttım ve boşalarak yapıyordum ama hâlâ sürterek yapıyordum. En son mastürbasyonumu kasım sonunda yaptım elimle ve boşalarak yaptım. Fışkırma olmadı ama hiçbir problem görmedim. İlk rüyalanmam da ocak ortalarında oldu, giysimdeki lekeler sarıydı. Sarı olma durumu uzun süre yapılmadığı için bozulmuş spermi atmasına bağladım. Nasıl bir yol izlemeliyim, mast yapmama konusunda hiç zorluk çekmiyorum 2 aydır.

Sperm ve testis sağlığı için en fazla 2 haftada bir yapılması gerek bence.
Tek çocuğum ama yine de müsait olmuyor ev , ancak söylediğinizi dikkate alcam. Ayrıca, yapmasak olmuyor mu yani kendimi o duruma getirmek zor oluyor hic yapmamak daha basit veya 2-3 haftada bir yapılsa sorun olur mu.

Son düzenleme:
Tek çocuğum ama yine de müsait olmuyor ev , ancak söylediğinizi dikkate alcam. Ayrıca, yapmasak olmuyor mu yani kendimi o duruma getirmek zor oluyor hic yapmamak daha basit veya 2-3 haftada bir yapılsa sorun olur mu.
Hocam ben doktor değilim fakat kendi deneyimlerime göre yazdım mesajı. İyice araştırıp bir doktor tarafından tavsiye alırsanız en sağlıkla sonuca ulaşırsınız gibi.

Geri
Yukarı