Boy evde nasıl uzatılır?

Maalesef sosyaldekiler genetik diyor ama genetiğin ne olduğunu bilmemesi trajikomik. Baban 1.74 ise sen ondan daha uzun olamazsın diye bir mantık yok. Annenden ve babandan gelen çekinik genlerle belki daha da uzayacaksın. Sen bol bol zıpla. Kapıya dayanarak dizlerini esnet Allah'ın izniyle boyun uzar.

Maalesef sosyaldekiler genetik diyor ama genetiğin ne olduğunu bilmemesi trajikomik. Baban 1.74 ise sen ondan daha uzun olamazsın diye bir mantık yok. Annenden ve babandan gelen çekinik genlerle belki daha da uzayacaksın. Sen bol bol zıpla. Kapıya dayanarak dizlerini esnet Allah'ın izniyle boyun uzar.

Hocam yani bu yaz sınavlar bitsin başlayacağım 1 saat zıplama antrenmanı barfiks öyle her gelenidde ağzıma atmıyıcam kilom 60 oldu bu yaşta boyu kiloya vereceğim şimdi o yüzden.

Çok haklısın çünkü şuan Annem,1.60 Babam,1.78 ben 1.86 olduğuma göre bu arkadaşta uzayabilir.

Çok haklısın çünkü şu an annem,1.60 babam,1.78 ben 1.86 olduğuma göre bu arkadaşta uzayabilir.

Hocam 1.86 sınız naptınız barfiks falan mı çektiniz sjsj yani herhangi bir spor yaptınız mı bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

Kilo vermek istiyorum aslında annemle bu konuyu konuştum gelişme çağındasın sadece yeşillikle olmaz dedi.

Haklısınız zaten daha uzayamaz demedik ama bu kardeşim daha 13 yaşında bunun triplerine girmiş daha önünde çok uzun bir yol var şimdiden kafaya takarsa kafayı yer şimdiden söyleyeyim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı