Boy uzatma için beslenme önerisi

Boy Allah vergisi bişeydir. Ben bir ara çok denedim. Günde 2 bardak süt içtim spor yaptım esneme hareketleri yaptım. Gerçekten gözle görülebilir bir fark olmadı.

Kalsiyum fosfat ve D vitamini zengin yiyeceklerden tüketebilirsin. Süt ve süt ürünleri, balık, işlenmemiş kuruyemiş vs..
Futbol, pc oyunu gibi şeyler yerine bulduğun her boş vakitte basket veya voleybol oyna. Uzamak için max 5-6 yılın var iyi değerlendir.

Herkes nedense gazlı içecekler diyor o halde ben 16 yaşında olmama rağmen nasıl oluyorda 1.86 boyundayım genetik diyecekseniz diyeyim anne tarafımda baba tarafımda oldukça kısa. önerim kendine özgüven verip basketbol, spor salonu gibi yerlere gitmen beslenme konusunda makarna ye ciddiyim hem kas yapmış olursun alacağın kiloyu eritip hemde boyunu uzatırsın ama hemen boy uzamayı bekleme.

Herkes nedense gazlı içecekler diyor o halde ben 16 yaşında olmama rağmen nasıl oluyorda 1.86 boyundayım genetik diyecekseniz diyeyim anne tarafımda baba tarafımda oldukça kısa. önerim kendine özgüven verip basketbol, spor salonu gibi yerlere gitmen beslenme konusunda makarna ye ciddiyim hem kas yapmış olursun alacağın kiloyu eritip hemde boyunu uzatırsın ama hemen boy uzamayı bekleme.
peki ne tür makarnalar isimlerini verirmisiniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı