Boykot hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gidip aldığı ürünü dökmeleri ayrı saçma. Starbucks'da çalışan kişilere ayrı dert insanları rahatsız etmek ayrı dert.

Bir de kan içiyorsunsen diyenler var. Onlarla karşılaşmak istiyorum ağızlarının payını veririm.

Bence o konunun ırk ile ilgisi yok zulüm gören kim olursa olsun tepki göstermek lazım ama bizim ülkemiz hespine tepki göstermiyor maalesef.

İsrail ürünü kullanmıyorsanız Çin ürünüde kullanmayın.

Bir de kan içiyorsunsen diyenler var. Onlarla karşılaşmak istiyorum ağızlarının payını veririm.

İsrail ürünü kullanmıyorsanız Çin ürünüde kullanmayın.

Bu arada benim yengem Ukrayna'lı babası Ukrayna'da yakınına bomba düşmüştü. Rusyayada tepki gösterseler. Özellikle doğu türkmenistana zaten bir Türk ülkesi en çok ona tepki göstermeleri lazım.

Son düzenleme:
Şöyle düşün:
Cinayette kullanılmış bir bıçağı meyve kesmek için satın almak.
(Bu arada tarafsızım fakat her ne olursa olsun masum sivillerin, çocukların vb. ö*mesi kötü bir durum.)

Birilerinin kahvesini dökmek, azıcık boş vaktinde birazcık oturup dinlenecek olanları rahatsız etmek; İsrail malı diye ürün satın almamak, alanları da dışlamak tamamen vicdan mastürbasyonu.

Yani kitlesel bir boykotta bile bu şirketlere zarar veremeyeceksin mesela. Bunu geçtim, desteklediğiniz hükümet İsrail'e çelik ve besin gönderiyor gemi gemi. Al bunu eleştir. Ama yok, haberi yok ki. Uyutuluyor bütün millet.

Birinin elindeki kahveyi yere fırlatmadıktan sonra, zorla dışarı çıkartma falan yapılmadıktan sonra. Sadece sözle ve pankart ile boykot etmek herkesin hakkı.

Yeni konular

Geri
Yukarı